Ücretsiz Ses Düzenleme Programı

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Açık kaynaklı ve başarılı bir ses düzenleme programı arıyorsanız, Audacity 1.3.6 bir dizi işe yarar yenilik ile birlikte yayınlandı. Ücretsiz indirin.

Audacity 1.3.6 beta, FFmpeg ile birçok farklı formatta ses dosyasını video dosyalarından ayıklama desteği gibi işe yarar birçok özellik ile yayınlandı. Kurulumun ardından Import / Export seçeneği ile sesleri WMA, M4A ve AC3 gibi yeni desteklenen formatlarda da ayıklayabileceğiniz program, ayrıca performans açısından da geliştirilmiş görünüyor. Ücretsiz ve açık kaynaklı olan Audacity 1.3.6 beta sürümünü indirmek için buraya tıklayın.
audacity-136.jpg
:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Audacity
Yazan : Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Daha önce kullanmıştım gerçekten çok hoş bir yazılım tavsiye ederim bende :)

alakas

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
program hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz? mesela convert yapabiliyor mu, mp3 kesme birleştirme özelliği var mı?

doctor

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kesme biçme işini yapıyor mu?

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
böyle çirkin bir görüntüsü olan programı asla bilgisayarıma kurmam ve kullanmam :)

vabeste

Asistan
Reaksiyon puanı
0
böyle çirkin bir görüntüsü olan programı asla bilgisayarıma kurmam ve kullanmam :)

bune şimdi yorummu :D

Konu hakkkında daha geniş yorum bekliyorum-z...Ses kartını daha verimlimi yoksa şarkıyımı yoksa yoksa ... :innocent:

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ben de kullanıyorum çok başarılı bir program ama mp3 e çevirmek istiyorsanız LAME mp3 codec i yüklemeniz (programın içine atmanız) gerekir.

LAME

cafgazhar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kırpma, birbirine ekleme vs gibi özellikleri var mı?

Platon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Programın kesme, kopyalama, yapıştırma özelliği mevcuttur. mp3 formatından bir çok formata convert işlemini gerçekleştirebilmektedir. Seslere bir çok efekt verebilmeniz mümkündür. (delay, reverb, reduce noise vs.)Ayrıca mikrofondan veya diğer girişlerden ses kayıt özelliği de mevcuttur.

Bu özelliklerine rağmen mixaj işlemleri (remix gibi) için önermem.

Platon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
mp3 olarak kaydedeceğiniz zaman zaten size lame.dll dosyasının nerde olduğunu sorar. lame.dll dosyasını bilgisayarınızın herhangi bir yerine koyabilirsiniz önemli değil. Bir kere dosyayı göstermeniz yeterli.

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Bir dönem ödevim vardı radyo programı yapacaktık almanca.. Onu bu proglamla yapmıştım. Çok başarılı bir program alanında. Kesmek biçmekle işleri olanlar rahatlıkla kullanabilir. Freeware, compact arayüz çok hoştur gerçekten.

cafgazhar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok güzel bi programmış gerçekten
çok sevdim ben bunu...