Camı kırılmış iphone, tamir için öneriler

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
slm arkadaşlar bendec camı kırılmış iphone 2g var. malum yurtdışından gelme olduğu içinde servis desteğinden yararlanamıyorum acaba bana bunu yaptırabileceğim guvenilir bir yer önerebilirmisiniz. izmir içinde olursa sevinirim , farklı şehirler de olabilir tabiki. şimdiden teşekkürler.:helpsmilie:

ademaktekin

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
parçayı bulman lazım. gerisi kolay olur takarlar hmn. ama iphone yedek parça burda varmıdır bilmıom araştırman lazım

eeemmmrrreeeee

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
3g nın ekranının 450 $ gbı bı rakam oldugunu duymustum..onunkını bılemem bılgın olsun ,)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İstanbulda bizim arkadaşta vardı ekranı çatlak iphone,telefoncu demişki ; - bunun ekranını yeni iphone unki ile değiştiriyoruz çünkü yedek parçaları yok bunların.buda sana 300 liraya filan patlar.
ama tabi bu olay nerden baksan 5-6 aylık,bildiğim kadarıyla şuanda yedek parçaları bulunabiliyor bu telefonların.istersen işin detaylarını sorabilirim arkadaşa.

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, ben en iyisi sizin de dediğiniz gibi bi piyasaya çıkıp hem parça hem de fiyat araştırması yapayım.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
walla gittigidiyor gibi sitelere de bak bazen orada bozuk ürünleri satıyorlar sırf yedek parçası kullanılsın diye...
bir de ekran olayı acayip :D
Asus Laptoplarda ekran garanti kapsamı dışında değişecekse 1000 $ üzeri bir fiyat veriliyormuş yani dedikleri yeni bir laptop al daha iyi :D

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
artık paraya kıyıp yurtdışından sipariş ettireceksin kardeşim.

ademaktekin

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ekranmı mefta oldu yoksa ekranın üzerindeki cammı?

yada iphone da ekranın üstünde cam varmı? :D diğer telefonlar gibi mesela.

F-rekans

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
slm arkadaşlar bendec camı kırılmış iphone 2g var. malum yurtdışından gelme olduğu içinde servis desteğinden yararlanamıyorum acaba bana bunu yaptırabileceğim guvenilir bir yer önerebilirmisiniz. izmir içinde olursa sevinirim , farklı şehirler de olabilir tabiki. şimdiden teşekkürler.:helpsmilie:

İzmirin elektronik merkezi Çankayadır (sende biliyorsundur) belirli olarak bildiğim bir yer yok, orada araştırma yaparsan kesin bir sonuca ulaşırsın...:yes:

sansür

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kadıköyde apple center var altı yoldan aşağıda orası bildiğim kadarı ile aynı zamanda servisi bir göster istersen eğer yakın çevrede oturuyorsan :)

de_marco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone ekran artı dokunmatik değişimi 350 tl

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
internet üzerinde iphone tamiri yaptıklarını iddia eden firmaların tuzaklarına hiç düşme bence. daha önce benim de ekranım bozulmuştu biraz araştırma yaptım ve iphoneservis.com un da arasında bulunduğu siteler hakkında yazılan yorumları okudum.

benim de bir arkadaşım yumruk attığı için ekranını kırmıştı, doğubankta 50-100 dolar arası bir ücrete tamir ettirtti. benimkinin de yere düşürdüğüm için ekranı bozulmuştu ve göstermiyordu 35 dolara tamir ettirmiştim. o yüzden sana tavsiyem eğer istanbulda yaşıyorsan doğubank'a gitmen ve buradaki tamircilerden fiyat alman

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
benim burdada bi telefoncu tanıdığım var bir sürü iphone tamiri yapıyolar ne parça sıkıntısı çekiyolar nede bişey fiyat hiç sormadım ama 300 de olacağını pek sanmam :S

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Arkadaşlar konu hortlamış farkındaysanız:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...