PS3 Cafe Açmak istiyorum ama.

Bu konuyu okuyanlar

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Selam arkadaşlar Benim bulunduğum Yerde bi internet cafe var ara sokakta ana caddeden 100 metre ilerde Yer güzel Düz Ayak kirası da 700 milyon Camın üstüne devren kiralık yazmış bunu alcak kimse çıkmaz bundan eminim ama kaptırsa Ben Burya nasıl bi sistem dekor yapmam lazım ve ps3 ün direk almalımıyım yoksa bunların sorunlu olanları varmı yada bunlarda her hangi bi sorun veriyorlarmı nasıl bi ekran almam lazım v.s v.s koycağım ps3 sayısı 10 15 ola bilir bu konuda fikirlerinizi görüşlerinize ihtiyacım var tşkler şimdiden.

tabiihab

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim ps3 hakkında bilgim yok ancak öneri olarak diğer cafeleri incelemeni hatta mümkünse sahipleriyle konuşmanı söyleyebilirim. Gerekli olan bilgilerin neredeyse tamamını bu şekilde edinebilirsin diye düşünmekteyim.

coldnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
PS3 kırıldımı yw hiç haberim yok :D

PS2 cefelere göre çok maliyetli olacağı kesin

dennis26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ps3 - lcd bunlar ikili oldular zaten artık =)

koltuklar rahat olsun :)
birbirlerine fazlaca yakın olmasin iki tv .
bide tutması açısından ödüllü turnuva felan yaparsan katılım olur müşteri gelir :)

buraqq

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
reis kardeş burda yeterli bilgi alamazsın... git bi ps 3 satan yere... :)

gerisi gelir...

Chester Merve

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
O pofuduk koltuklardan almazsan tutunamazsın. :D Ben sana söyleyeyim. :D Bak kardeş, bizim burada açıldı böyle bir kafe. Yarın resmini getireyim. Kapısı filan çok hoş. İçerisi loş, karanlık bir ortam. Yanılmıyorsam 4-5 tane LCD televizyon var. Çok fazla para kazanma gibi bir derdin yoksa 5 tane yeter bence. Tabii uzman değilim ancak sadece görüşümü söylüyorum. Her ekranın karşısında 2'şer tane pofuduk koltuk olsun. Ama fazladan bulundurmayı da sakın unutma. Ve dediğim gibi, loş bir ortam olmalı. Daha zevkli oluyor. :happy:

konsoldunyasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar ps3 cafe açmak istiyorsan sana fikir ve ciahzların özellikleri uyumlu ve en iyi performansı alacagın cihazlar konusunda yardımcı olmaya çalışırım. Türkiyenin birçok yerinde 50 den fazla ps3 cafe müşterim var. Msn e eklersen detaylı konuşuruz [email protected]