Modemki Problem

Bu konuyu okuyanlar

ByWarez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkeze Merhaba

Arkadaşlar Bende 2 Tür Modem VAR Zyxel Ve Quick Şöyle Başlayım Evimde 2 Pc Var ZyXel Modemle Daha Önce Vista Olan Pc De Cok rahat internete giriyordum Fakat Ethernet Kartı Deyişince Cok Yavaş Ve Zor Giriyorum Xp Olan Diyer Bilgisayarda Cok Hızlı Ve Seri Girebiliyorum

2 Ci Saçma olan birşey ise Quick Modemimde Adsl Ve PPP Işıgı Yanarken Daha Önce Girebilgidim Modemden Artık 2 bilgisayarımda İnternete Girmiyor Ag BaglantıSı Var PPP Işıgıda Yanıyor Şifrenin Dogru Oldugundan Eminim Kablolarda Tam Ama İnternete Baglanmıyor Şimdiden Tşkler :icon_:

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Usb ile bağladıysan yavaşlamış olabilir.Firewall varsa olabilir.stengaos tarzı ip programları kullanıyorsan olabilir.Ethernet kartının driver tam kurulu olduğundan emin ol.

Daha başka şuan bişi gelmiyor aklıma

ByWarez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Quake İle olan PPP Sorununu Cözdüm Modem Resetledim VE Tekrardan ttnet i yeniledim Oldu Sadece Zyxel İle Yawaşlama Problemİ Onu CözemediM :S

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Quake İle olan PPP Sorununu Cözdüm Modem Resetledim VE Tekrardan ttnet i yeniledim Oldu Sadece Zyxel İle Yawaşlama Problemİ Onu CözemediM :S
Ethernet kartı için vista driverlarını yükle düzelir.
Birde ethernet kartını değiştirdikden sonra format atmadıysan at.Öyle driverları yükle