SDN - Hepsiburada.com İşbirliği

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
En yeni teknoloji ürünlerini objektif olarak, videolar eşliğinde inceleyen web sitemiz, bu içeriklerini Türkiye'nin en büyük alışveriş sitesi ile paylaşıyor.

Ülkemizde ve dünyada duyurulan en yeni ürünleri, test merkezinde misafir ederek bazı testlerden sonra deneyimlerimizi videolar eşliğinde okurlarımızla paylaşıyoruz. Türkiye'de ilk kez ShiftDelete.Net tarafından başlatılan bu servis, daha sonra diğer teknoloji sitelerine de rehberlik etti. İlk videomuzu paylaştığımız günkü duyduğumuz heyecanı, şimdi yeni bir işbirliği ile yeniden tazeliyoruz.

Satın Almadan Önce İzleyin

hb.jpg

Türkiye'nin en büyük alışveriş sitesi Hepsiburada.com'da satın almayı düşündüğünüz ürünleri, daha yakından tanımanıza olanak sağlanması için ürün inceleme videolarını bulabileceksiniz. ShiftDelete.Net Test Merkezi'nde çekilen inceleme videolarında, ürünle ilgili bilmeniz gereken ayrıntıları, artıları ve eksileri, kimler için daha uygun olduğunu öğrenebileceksiniz.

Tüm Markalara Açık Davet

Bu bölümde çekilen videolar için firmalar ve markalar tarafında bir kısıtlamamız yok. İnternet kullanıcısına ulaşmak isteyen bütün kurumlara eşit mesafede yaklaşıyoruz. Ürünlerinin tanıtılmasını isteyen firmalar, sayfanın en altında bulunan iletişim bilgileri üzerinden bizimle irtibata geçebilirler.

Hazırladığımız içeriklere ilgi gösteren tüm okurlarımıza, işimizi daha iyi yapabilmemiz için bize destek oldukları için teşekkür ederiz.

:: Hepsiburada.com Video sayfasına gitmek için tıklayın.

:: Bu işbirliği konusunda, önerilerinizi bu başlık altında paylaşın.

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Güzel bir çalışma çok faydalı olacak bence.Alacağım ürünler için ben bu konuda çok takılırım bu sisteme

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hemen bakalım teşekkür ederim.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
video tam olarak yüklenmeden oynatmaya başlamaıyo bu neden :)

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Yeni açıldığı için teknik anlamda bazı eksikler olabilir. ShiftDelete.Net tarafından çekilen videolarda bu sorun mevcut değil. Diğer aksaklıkların da yakında giderilecektir.

ieee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SDN tarafından çekilen videolar idare eder ama yinede yetersiz.(HP iPAQ 914 incelemesi oldukça güzel) Biraz daha ayrıntılı, özelliklerden çok kullanımının gösterilmesi daa mantıklı zaten özellikler yazıyor.bayan sunucuların yaptıgı incelemeler ise iğrençden daha da öte.resmen bizimle dalga geçmişler hepsiburada gibi kaliteli bir siteyi böyle seviyesiz videolara yer verdiği için şiddetle kınadım doğrusu...

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hangi bayan sunucular ben bulamadım o videoları nerdedir görmek istiyorum link verebilir misiniz

Edit: buldum ...

recosoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-2 gün önceki en güvenilir alışveriş sitesi haberinizden sonra aklıma gelmişti böyle bir işbirliği olabileceği.

ama güzel oldu :)
tebrikler

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ieee dediği gibi bayan sunucunun inceleme şekilleri biraz üstün körü ezbere dayalı metni okumanın ötesine geçememiş. Açıkcası o ürünü alacak olsam bile o haberden sonra almam hiçbirşey anlamadım ki neyi var neyi yok kullanım nasıl görselliği nedir, hi birşey belli değil ki

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu projemize içerik sağlayan diğer yayıncı kuruluşun videolarının, zamanla daha başarılı olacağına inanıyorum ;)

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hayırlı olsun :) Umarım daha güzel işlere de imza atacaksınız.. :)

NOKIA E90 COMMUNICATOR'ı 2.18 dakikada anlatmış :D:D auahuaha Ben bakmaya kalksam o telefona 10 dakkadan önce bırakmam ki elimden :D

Troy videolarda gerçekten çok daha başarılı ve ayrıntılı anlatıyorsun ayrı olarak tebrik ediyorum :)

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
İnternette marka yaratmış her iki site için de hayırlı olur umarım bu iş birliği. Videolara biraz göz attım, SDN'nin videolarına daha öncede aşinalığım var fakat küçük değişmeler olmuş çokta hoş olmuş.

Diğer videolar yani sanırım chip editörleriymiş benim gözümde sınıfta kaldı. Çocukken öğretmencilik oynardık o misal ben şimdi size bu ürünü tanıtacağımm bu ne yaaa... İlk sunumdan kaybetti izlemem gerisini.

Tebrikler SDN... Tebrikler hepsiburada.com

Her iki sitede sık kullandıklarım arasında benim için güzel oldu bu haber.

sazan06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hepsiburada dan alış veriş yapmıştım. alıyorken ürün yorumlarını da okudum. almış olduğum ürünlerden memnun kalmadım. memnuniyetsizliğimi ve şikayetimi sitede ürün yorumlarına ve yöneticilere yazdım. ancak yayınlanmadı ve cevap da gelmedi. bence SDN Hepsiburada ile işbirliği falan yapmasın.
--üzüm üzüme baka baka kararır.
--kör ile yatan şaşı kalkar.
--bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.
ve dahası...

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
vaaayy sdn durmuyor! süper bi haber bu tebrikler çok faydalı bir atılım olmuş

zegan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Video sitesinde SDN nin adı bile geçmiyor.
Artı videolar ürünlerin altındaki -yorumlar-taksit seçenekleri-resimler gibi sekmelerde olsa çok daha iyi olurmuş.

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
hepsiburada dan alış veriş yapmıştım. alıyorken ürün yorumlarını da okudum. almış olduğum ürünlerden memnun kalmadım. memnuniyetsizliğimi ve şikayetimi sitede ürün yorumlarına ve yöneticilere yazdım. ancak yayınlanmadı ve cevap da gelmedi. bence SDN Hepsiburada ile işbirliği falan yapmasın.
--üzüm üzüme baka baka kararır.
--kör ile yatan şaşı kalkar.
--bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.
ve dahası...

:) Bence yanılıyorsunuz. Evet haklısınız bir yerde yorumlar yanıltır. Ama alacağınız ürünün tanıtımını izlemek daha çok fikir verir. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seviyor ve elime alıp inceleyemiyorum fakat güvendiğim kişilerin yorumları, ürünün görüntülü incelemeleri beni yöneltir diyorsanız benim gibi. Bu durumda SDN iyi bir anlaşma yapmış oluyor.

Frostban3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Şu ikisine de göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Chip ve SDN

İki video arasındaki 7 farkı bulun ;)

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Hepsi burdanın her yerde reklamı var bedavamı dağıtıyor acaba :)

fish

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bence güzel bir işbirliği...işi bilen insanların canlı kanlı yorumları sonucu çok daha bilinçli alımlar yapar tüketici..hele bu yorumcular tanıdık ise daha da güvenilir bir ortam oluşturur..

ben burada hepsiburada.com u değil sdn yi baz alarak ürün bakarım mesela...beni baz alan başka biri de benim yorumumla alabilir...bu böyle zincirleme yayılır..

hem hepsiburada gibi sitelerde yayınlanan yorumlara güvenmeyenler varsa 3. bir gözle de değerlendirmelere bakmış olur...

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
chip ile bizim sdn arasında ne kadar fark var
bakıyorumda berkin abi seri anlaşışılr anlatmış ve ayrıntılı göze hitab edici:mrgreen:;)
ama chip teki kız çocuk anlatıyomuş gibi anlatmı :D

SDN nin farkı bu işte:icon_:

15M41L

Asistan
Reaksiyon puanı
0
troy gayet başarılı anlatmışsın ama arkadaki efektler olmasa daha iyi olurdu sanki
chip in ürün tanıtımları ise hem detaylı bilgi vermiyor hemde anlatım tarzları çok kötü.
hele o kız aman allahım :D rezillik

AyazWeb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Troy Senden Tam Bir Reklam Yıldızı Olurmuş be.. :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Abarttınız yahu :D

Daha ne videolar çekildi ama yayında değil. Bekleyin görün bakalım :)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
troy şu videolara kendi sdn eklentinizi ekleyin
yoksa sizin olduğu belli olmuyo :)

Yataghan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Herhangi bir ürünü satın almadan önce ürün inceleme videolarını izlemek bizler açısından oldukça faydalı olacaktır. Teşekkürler.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu hafta başından itibaren istediğiniz değişiklikleri görebileceksiniz ;)

Bütün istekleriniz bu kadar mıydı?

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Çok yararlı olacak...

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Büyük diye calışan bir firmanın ürün siparişi alıp sonrada biz taşındık ondan ürünleri gönderemiyoruz kusura bakmayın demeye hakkı yok taşındıysa siteye bi uyarı yazısı koy en azından millet ürün almadan önce ne oluor görüp o şekil alır güvende kaybolmamış olur ürün videolarını cekip yayınlamaları benim icin hic önem taşımaz verdiğim siparişi zamanında bana göndermeleri önem taşır 11 gündür bekliyorum bekleyen bir sürü kişi var sdn ucuz ayak oyunlarıyla reklam yapma :mad::mad::mad::mad:

Son mesajlar