iPhone ile Ücretsiz Konuşma Devri

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Uzun zamandır beklenen VoIP uygulaması nihayet iTunes App Store'da yerini aldı. Peki iPhone, iPhone 3G ve iPod Touch için hangi uygulama gerekiyor?

App Store, iPhone ve iPod Touch modellerine büyük avantaj sağlayacak yeni bir uygulama kazandı: Fring. Uzun zamandır beklenen VoIP özelliğini Apple mobil cihazlara getiren Fring, MSN, Skype, AIM, Yahoo, Twitter ve ICQ destekliyor. Metin mesajlarının yanı sıra sesli görüşmeler de yapabildiğiniz Fring, WiFi bağlantısı olan her yerde ücretsiz görüşme sağlıyor. 3 MB'lık ücretsiz Fring uygulamasını iTunes App Store'dan indirebilirsiniz.

:: Fring, iPhone 3G'nin elini güçlendirir mi?

Bilgi İçin : Fring
Yazan : Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
appple ı olanlar çok sanslı

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ücretsiz konuşmamı vay be IPhone alsam mı acaba

ahmetbaskoylu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bi IPhone alsak ücretsiz konuşması (voIP) ile kendini 1 yılda amorte eder bence. (benim konuşmalarım hesabınca)

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
mütiş bişey hemen yükledim zaten ücretsiz appstore hemen indiriyor denedim google talk msn yahoo skype bunlarda ücretsiz ara konuş oh oh yaşasın

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
umarım ipod touch'ımı getirir arkadaşım :)

narvama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fring üzerinden arama yapabilmek için iki tarafın da wifi üzerinden bağlanmış olması gerekiyor. Edge üzerinden konuşma yapılabilecek bir program var mı?
ayrıca msn, skype ... programları üzerinden offline msjlaşmak da mümkün değil. Bu konuda önerisi olan var mı?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
kendi wirelessınız ile konuşacaksanız ve internet bağlantınız kotalıysa :D
normal konuşmadan pahalıya patlayabilir :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
şu lanet programları çalıştırabilen var mı?
iPhone/iPod touch uyumlu 4-5 adet IM programı kurdum, servislerine kayıt oldum, 10-15dk bekledim bağlanmadı bir türlü. Evde kablosuz ağım yok, sınayacak uzun uzun vaktim yok okulda (wifi pili çabuk bitiriyor), bir yardımcı olun Mehmet Ali bey:innocent:

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bu program ipod touch ta işe yaramaz çünkü mikrofon yok.2.nesil touchlarda varmı bilmiyorum.

jojoba senin soruna gelirsek
bende im+ diye bi program var.msn olarak güzel birşey ama hala eksikleri var.sadece msn değil bi çok servise destek veriyor.denemeni tavsiye ederim.appstorede var.ordan indirebilirsin

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
kurulu olan IM programları:
IM+, Parlingo, WebMsgr, Fring ve bir tane daha vardı o adını unuttum hepten vahim bişiydi sildim.
Amacım sesli konuşma değil Msn'e girebilsin yeter ki. Yarın Tekrar bir IM+'ı denerim madem sen de öneriyorsun ;)

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bende bu yazdığın programları denerim bi
tam öneriyorum denilemez.ifadeler filan yok.eksikleri var işte.ama kullanımı basit.sen sorun çıkıyo yazmışsın o yüzden yazdım.yavaş yavaş daha güzel programlar gelecek.mesela bi grup adam vlc player i yapıyolar.beta sürümleri var ve çok başarılı.tabi ben deneyemedim.bağış yapanlara gönderiyolar betaları.neyse konu burası değil :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bende bu yazdığın programları denerim bi
tam öneriyorum denilemez.ifadeler filan yok.eksikleri var işte.ama kullanımı basit.sen sorun çıkıyo yazmışsın o yüzden yazdım.yavaş yavaş daha güzel programlar gelecek.mesela bi grup adam vlc player i yapıyolar.beta sürümleri var ve çok başarılı.tabi ben deneyemedim.bağış yapanlara gönderiyolar betaları.neyse konu burası değil :D

ha onu diyorsan betası çıktı, tuş kilidinde ergonomik tuşları var, mp3 arama vs özellikleri var, ancak JB olan cihazla Cydia uygulmasıyla yüklenebiliyor.
kaç dakikada bağlanabiliyorsun Msn'e, hotmail dışı msn adreslerini açıyor mu?

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
-AOL
-Yahoo!
-MSN
-Google Talk
-Jabber

hotmaile bağlı olan tüm adresleri (@msn.com, @windowslive.com vb.) açıyor
10sn. de bağlanıyor valla.tabi çevrimdışı olanları göster seçeneği aktif değil.onuda seçince biraz daha uzar diye düşünüyorum.sonuçta tüm kişi listesini alıyor.

bu arada cydia sourcesini verir misin vlc player in?benim bildiğim kadarıyla kendi sourcesinden sadece bağış yapanlar indirebiliyor.yoksa çalışmıyormuş.cihazın seri numarasıyla kendinisi birleştiriyomuş filan.dynamic library filan diyorlardı

fatih123a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır beklenen VoIP uygulaması nihayet iTunes App Store'da yerini aldı. Peki iPhone, iPhone 3G ve iPod Touch için hangi uygulama gerekiyor?

App Store, iPhone ve iPod Touch modellerine büyük avantaj sağlayacak yeni bir uygulama kazandı: Fring. Uzun zamandır beklenen VoIP özelliğini Apple mobil cihazlara getiren Fring, MSN, Skype, AIM, Yahoo, Twitter ve ICQ destekliyor. Metin mesajlarının yanı sıra sesli görüşmeler de yapabildiğiniz Fring, WiFi bağlantısı olan her yerde ücretsiz görüşme sağlıyor. 3 MB'lık ücretsiz Fring uygulamasını iTunes App Store'dan indirebilirsiniz.

:: Fring, iPhone 3G'nin elini güçlendirir mi?

Bilgi İçin : Fring
Yazan : Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Sadece iphoneden iphoneye mi ? İndirdim de cogu teleofn aranmıyor ?