Youtubeden video indirmek

Bu konuyu okuyanlar

jöl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar program da indirdim fakat bir türlü istediğim videoyu indiremiyorum :( tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı ? teşekkürler.

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Videoget......

armagano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet Download Menager YAni İdman

ulas31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ister mp3 e çevir istersen video indir

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar firefoxu kullanıosanız onunn "downloadhelper" adlı eklentisini bi kurun süper bişi youtubedan başka bi kaç sitede denedim ve oldu hatta genelde flv uzantılı olarak indirdiğiniz dosyaları mpeg gibi formatlara da çevirebiliyorsunuz. öneririm.

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
v downloader bi arkadaş önerisiyle kullandım ama pek beğenedm

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Vdownloader istediğin formatta istediğin şeyi indiriyor *mp3 yap *avi yap *3gp yap ne istersen ayrıca farklı siteleride destekliyor

fenerligenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
real player programı harika sadece youtube değil izlediğin her videoyu anında indirme seçeneği var şiddetle tavsiye ederim

jöl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler..

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Arkadaşlar ben Orbit'i kullanıyorum hem Türkçe bir download yöneticisi (Flashget gibi) hemde YouTube Video Google MetaCafe Vimeo ... gibi video sitelerinden tek tıkla .flv video indiriyor ben onu tavsiye ederim.

aliihsangs12

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
real player programı harika sadece youtube değil izlediğin her videoyu anında indirme seçeneği var şiddetle tavsiye ederim

eğer Firefox 3 kullanmıyorsan bence de en iyisi real player plugin ama maalesef FF3 ile uyumlu değil.

bilgisayarında Total Video Converter tarzı bir çeviri programı varsa Real Player kadar kaliteli ve FF3 ile uyumlu var Sothink'i (eklenti halinde ve flv. olarak indiriyor.) öneririm. ;)

goki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben tubehunter kullanıyorum biçok siteden video yu istediğin formatta indirebiliyo bunun haricinde bide Sothink Web Video Downloader bu program var buda biçok siteden indirebiliyo ama sadece video olarak

bumba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Real Player bir bilgisayarda olması gereken son programlardan biri diye düşünüyorum. O kadar çok açığı varki adamlar programı güncellemekten bıktı.

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
şuraya bak bi soruya 2 sayfa yanıtlar,alternatifler,linkler,yorumlar yasal değil ya ondandır :D :D

orbit tavsiyemdir..