Cryptload Programında Sorun Yaşıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Propaganda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhabalar

Rapidden daha kolay downlaod yapabilmek için cryptload programını indirdim.Kurup denedim gayet güzel çalıştı bayada dosya indirdim:) Ancak bir sonraki sefere indirmek istediğimde link toplayıcısı linklerimi kırmızı gösterdi. Yani her linkin yanında 'x' işareti vardı. Bir çok farklı dosyayı denedim ancak bir türlü olmuyor. Programı ilk yüklüyüm çalıştırınca oluyor sonra olmuyor. Silip tekrar yükleyincede aynı sorunla karşılaşıyorum yine linklier ölü gösteriyor ancak linkler ölü değil. Yarımcı olan olursa çok sevinirim...

FATAL1TY01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bendede var bağlantılar sağlam ama CryptLoad silinmiş olarak gösteriyor.:surprised:

Propaganda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acaba bu hatanın sebebi hakkında bilgisi olan var mı?

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
rapid kodlarını değiştirmiştir.

Propaganda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki sorunu nasıl giderebiliriz arkadaşlar?

yardım eden olursa çok makbule geçicek

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
arkadaşlar, kırmızı gösteriyorsa linkler silinmiş demektir. free kullanıcı olarak rapide yüklediğiniz dosyalar 90 gün boyunca hiç indirilmezse sistem otomatik siliyor. başka bir açıklama bulamıyorum. ben de cryptload la kaç zamandır dosya indiriyorum, hiç böyle bir sorun yaşamadım. ilk kez bu forumda duydum bunu.
ha bu arada bir not; rapid den dosyayı internet tarayıcısı ile manuel olarak indirecekseniz, yani cryptload benzeri bi yazılım kullanmayacaksanız, firefox ile indirin. firefox 3 ün dosya indiricisi çok hızlı ve sağlam indiriyor. ie7 hem çok yavaş hem de arada kesinti oluyor...

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Sorunu sen halledemezsin Cryptload kısa süre içinde güncellenir.Ancak ben şuan indiriyorum bir sorun yok.

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Rapid yeni sisteme geçti, bekleme süresi tekrardan geldi. Ben de aynı sıkıntıyı yaşadım. İleride yeniden kedili-köpekli koda geçerse şaşırmam artık.

Propaganda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunu kısmende olsa çözdüm mtHan'ın dediği gibi rapid dosyaları değiştirmiş. Rapidden yapınca oldu. Cryptload güncellenir İnşaAllah.

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
rtsbora arkadaşımızın da dediği gibi rapidshare'e yüklenen dosyalar zaman aşımından veya yasal olmayan içerik yüzünden silindiği zaman Cryptload programı onları kırmızı gösterir ve ekleyemezsiniz.