Opera 9.60 Final Türkçe

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Opera, web tarayıcısının 9.60 final sürümünü yayımladı.

1. E-posta istemcisi Opera Mail yavaş internet bağlantıları için yeni bir mod sunuyor.

2. Opera Link ve bütünleşik e-posta programına ince ayar yaptılar. Opera Link ve bütünleşik e-posta programına ince ayar yaptılar.

3. Opera Mail POP hesaplarındaki maillerin öncelikle ilk 100 satırını indiriyor.

4.Tarayıcıyı birden çok bilgisayarda, oyun konsolunda veya bir cep telefonunda kullananlar 9.5 nolu sürümden bu yana Opera Link ile yer imlerini, notlarını, kişisel simge çubuğunu ve hızlı erişim kayıtlarını eşitleyebiliyor. Güncel sürüm ile Opera tarayıcılar arasında girilen adresleri ve arama motorlarını paylaşabiliyorsunuz.

5.Bu fonksiyondan özellikle mobil cihaz kullanan veya yavaş internet bağlantısına sahip olan kullanıcılar faydalanabilecek.

Download: Kolpa link
Sevgili CHIP Online okurları,
Kafanız karışmasın. Opera'nın resmi web sitesi final sürüm olarak henüz 9.52'i gösteriyor. Yine resmi sitede 9.6 ise halen beta aşamasına gözüküyor. Fakat bizim sunduğumuz gerçek nihai sürüm. Resmi web sitesinde yayımlanmadan önce sizinle paylaşmak istedik. Gönül rahatlığıyla indirip kullanabilirsiniz ;)

Kötü adam not : Komik duruma düştü bunu hangi site yayınladıysa

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Kafanız karışmasın. Opera'nın resmi web sitesi final sürüm olarak henüz 9.52'i gösteriyor. Yine resmi sitede 9.6 ise halen beta aşamasına gözüküyor. Fakat bizim sunduğumuz gerçek nihai sürüm.

Chip'ten böyle bir yalan haber beklemezdim. Üstelik "resmi sitede hala beta gösteriyorken siz nasıl nihai sürümü buldunuz" diye sorası geliyor insanın. Sanki kendileri yeni bir yazılım yapmışlar gibi.

Opera resmen hala en son 9.60 Beta 1 sürümünü yayınlamış durumdadır ve Chip'in sitesindeki bu dosyayı da indirip onun da 9.60 Beta 1 olduğunu kendim doğruladım. Linkteki dosya Beta 1.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Yarın resmi sitede de duyurulur :)

Kardeşim herhalde yazımı okumadın. :) Senin verdiğin linkteki dosyayı indirdim kurdum, kurumlumdan hemen sonra Opera şöyle dedi: "Opera 9.60 Beta 1'i denediğiniz için teşekkür ederiz". Şimdi sana mı inanayım yoksa Opera'ya mı? :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Kilit !..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...