Orbit Downloader Türkçe Dil seçeneği mevcut(%500 hız)

Bu konuyu okuyanlar

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
flashget kullanıyorum orbit in flasgetten iyi olacağını sanmam yinede teşekkürler tabi film indirceksen orbit kullan

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Flashget=Fazla seçenek(Flashget le site hacklayan bile var)
Orbit =Fazla hız

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7

Ben öle bişey demedimki yanlış anladın galiba çünkü ben yanlış anlatmadığıma eminim
Ya bıktım ya bunun bile tartışma ortamını yaratıyon hee :D

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben dap kullanıyorum cok reklam var ama hızlı indiriyo

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Kardeşim amma sallamışsın ya orbitte 95te ine dosya idmde 120de iniyor %500ü nerden salladın..

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Orasıda amma uçmuş.%500 hızı bi indirme yöneticisi verse onu yapan şirket köşelik olurdu.Buna göre yanlış hesaplamadıysam 30kbde inen dosya orbit ile 15mbde inmeli.Adamlar coşmuşlar amma sallamışlar idm daha hızlı ben test ettim

8600GTS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En hızlısı Internet Download Manager
1.IDM
2.Flashget
3.DAP
Sıralama böyle bana göre

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Selamlar arkadaşlar,
Bence artık indirme yöneticileri savaşlarına son vermelisiniz.
Sonuç olarak hepsinin indirme mantığı aynıya yakındır.
Temel olarak hepsi dosyaları parçalara bölerek indirdikleri için hızlıdır. Bu açıdan bakıldığında yapılan testlerde kimi zaman filan birinci olur kimi zaman da falan. Onun için flashgetle 105le indirirken obrbitte 120yle indiriyorum denilmesi çok yersiz ve anlamsızdır. Çünkü fiziksel olarak aynı suda iki defa yüzemezsiniz. Kısacası her defasında şartlar değiştiği için kâh orbit hızlı olur kâh flashget. O yüzden kasmayın, gözünüze güzel geleni kullanın gitsin.

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya Arkadaşlar Bence Bu Programlar Cok Saçma Neymiş efendim %500 Hızlandırıyor. Ya TT Netin Bize Verilen Download Hızının Üstüne Cıkmamız Mümkün Değilki. Mesela Ben 1024/256 Kullanıcısıyım Max Dowmload Hızım 107 Kbps . Ya Bu Program %500 Nasıl Hızlandırabilir Cok Saçma. Size Tavsiyem Bu Tür Programların Yanından Bile Geçmeyin Max Download Hızınızdan Daha Fazla Hızla İndiremiyor.

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Paylaşım için teşekkürler. Ancak ben Flashget'den yanayım. ;)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
1-İDM(111)
2-Free download manager(107)
3-DAP(106)
4-Orbit(90)
5-Flashget(60)
.... Aynı dosyaların indirilme hızları parantez içinde..

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
piyasa da çok mevcut var ama bence en kalitelisi flashGet hızıyla ve swf desteği ile..

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
forever dedi ki:
piyasa da çok mevcut var ama bence en kalitelisi flashGet hızıyla ve swf desteği ile..
swf desteği derken onlarıda indirebiliyor anlamında bişey diyorsan o zaten programla ayarlanabiliyor
Ne demek istedin???

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bir çok yerde Orbit'in Rapidshare desteği olduğu söyleniyor ama ben bir çok kez denememe rağmen Orbit ile Rapidshare'den hiçbir şey indiremedim. Belkide ben becerememiş olabilirim.

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
@tuskilidi Internet download manager'ın kesin olarak desteği var.Tek bir bağlantı izni var onunda ama IE yada Firefox ile indirdiğinden daha hızlı indirebilirsin.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Saolun yükledim ama hızda bir değişiklik yok

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
m1903 dedi ki:
@tuskilidi Internet download manager'ın kesin olarak desteği var.Tek bir bağlantı izni var onunda ama IE yada Firefox ile indirdiğinden daha hızlı indirebilirsin.

Peki indirme esnasında bir şekilde bir sorunla karsılastım diyelim daha sonra Rapidshare'den indirdiğim o dosyayı kaldığı yerden indirmeye devam ediyor mu ?

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
tuskilidi dedi ki:
m1903 dedi ki:

Peki indirme esnasında bir şekilde bir sorunla karsılastım diyelim daha sonra Rapidshare'den indirdiğim o dosyayı kaldığı yerden indirmeye devam ediyor mu ?
3 kuruşa 5 köfte istiyosun ama sende !!!

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En iyisi Firefox bence :D . IDM yide Flashgetide kullandım 110 la indirirken 2 side firefox 130 la indirdigini gördüm. Ondan sonra sildim hepsini :D . Bide Firefox u denedim cok yavaş diyorsanız şunları deneyin :

1. Modeminizi Kapatıp/Açın (Cogunlukla yavaş oldugunda böyle yaparım ve sorun ortadan kalkar 30-15 ile indiriken sınırları zorlar server iyise 100-120 olabilir.)

2. Rapidshare den indirirken KOD yazma yerine geldiginizde üstten "Cogent" veya "Level" Serverlarını seçin aralarında en hızlılarıdır. Göreceksiniz ki rapidshareden 130 lara dayanabilir hız.

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hız olayında çok yanlış yorumlar yapılmış.Bu programla 105 diğeriyle 95 le indiriyorum gibi.Örnek olarak 4mbit bir bağlantı ile ortalama 410kb/sn çekiyorum maksimum.Flashgetle çekerken çektiğim dosyayı barındıran sunucu kapasitesi yoğun değilse 410 ile çekerim.Diğer programla çekerkende anlık kapasite dolduğunu düşünürsek makisumum hıza erişemem.Yani bu tamamen dosyanın bulunduğu server ile sizin aranızdaki bağlantı kalitesi ve serverdaki yoğunluğa bağlı olarak değişkendir...Flashget kullanıyorum Flashget yıllardır bu işi yapıyor alanında uzman.Tartışmaya gerek bile yok :*