Nod32 ile Windows Defender Çakışırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Evet beyler bir sorum olacak Nod32 var Pc de Windows Defender kursam çakışırlarmı ? :helpsmilie:

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Ben kullandım çakışmadı... bende sorun yok yani istersen dene!!!

xxx3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende kullandım sorun cıkmıyor defender anti trojen ve casus yazılım önleyici ad-aware gibi

firariçocuk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
kardeş sana bi tavsiyede bulunayım.ben lisanslı BİTDEFENDER kullanıyorum.ve windows defender dediğinde virüs motorunu ve bir çok özelliğini dünyanın en ıyı virüs tarama ve proaktif sunan BİTDEFENDER dan almıştır.ben NOD32 kullanmış ve virüs tarafındanda bu NOD32 nin devre dışı bırakılıp bilgisayarına 186 adet virüs girmiş bir insan olarak sana yine windows defenderle beraber muhtemelen sen VİSTA kullanıyosundur yine BİTDEFENDER 2008 kullanmanı tavsiye ederim.bünyesinde tam 1.778.000 virüs tanıma özelliği var ve hergünde saat başı güncelleyerek yeni çıkan ve yeni nesil virüsleri tanıması da bir avantaj.zaten senın pc nın içinde bir yalancı bilgisayar oluşturark virüsleri tanımasa yenı çıkan hiç bilinmeyen bir virüs bile olsa senin pc ye zarar vermeden o yalancı pc de ovirüsü anında paketliyor ve yok ediyor.eğer istersen detaylı bilgi için www.kavi.com.tr den türkiye BİTDEFENDER distiribitöre mail yoluyla yada telefon yoluyla teknık servisiyle iletişime geçersin orada pc uzmanları hem mail hemde telefonla yardımcı olacaklardır.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
firewall olarak windows defender değilde comodo kur daha ii verim alırsın ;)

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Ben tavsiye etmem çünkü zaten Nod32'de spy ve trojan koruması bütünleşik olarak var bunlar hata vermesede birbirlerinin çalışmasını etkileyebilir. Birinden vazgeçmelisin ki bu bence Windows defender olamalı. İyi çalışmalar. ;)

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Bu arada konu dışı olabilir ama bende nod32 v3.0 vardı bilgisayarda yavaşlık hissettim ve hemen nod32 v2.7 yi kurdum, bir sürü virüs buldu. nasıl iş anlamadım valla.

ieee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende de bitdefender 2008 var hepsi birden çalışıyor sorun yok bitdefender windowsa iş düşürmüyor tabii

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
comodo tarzı programlar herşeye uyarı verip , bazı ayarları kayıt tuttuğu için pek tafsiye etmem .kaldırmak istediğinizde programı problem olur. kaldırılma ihtiyacı duyulmassa kullanılsın derim ama mutlaka oluyo. kaldırıldıktan sonra formata kadar giden problemlerle karşılaşabiliyosunuz

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Nod32 ve Windows Defender birlikte aktif olarak kurulup kullanılabilir, biriantivirüsdiğeride asntispyware yazılımı olduğundan herhangi bir sorun olmayacaktır.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
ne sonuca vardın ?
ne kurcan :D

kamarat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bit defender kulanıp şikeyet eden gördünüzmü hayır.ama ücretli olan kulanacaksınız
inanın daha masrafsız

Ben Bit defenderı bir masa üstü ve iki Loptapa kurdum üç yıllık lisans aldım üç bilgisayar üç yıl 145 Ytl ve format atmaktan kurtuldum. sekizaydır rahatım. öneririm rahat edersiniz

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
asml11sk7.gif

Bitdefender pc yi kasar mı ? Sizce hangisini kurayım ?

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaslar Nod Kullanıyorum Windowsda Virüs Görüyor Sonra Ekran Sürücüsü birden Yok oluyor yani driver silinio pc hareket etmio yeniden başlatınca düzeliyor.Format atmadan Halledebilirmiyim?:sweatdrop:

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
ya arkadaslar Nod Kullanıyorum Windowsda Virüs Görüyor Sonra Ekran Sürücüsü birden Yok oluyor yani driver silinio pc hareket etmio yeniden başlatınca düzeliyor.Format atmadan Halledebilirmiyim?:sweatdrop:

Kullandığın nod da sorun olması gerek. Yeri burası değil ama.