Digitürk mü? D-smart mı?

Bu konuyu okuyanlar

yedihill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uydu alıcı kullananlar vardır. herkes hangi uydu alıcıyı kullanıyor ve memnun mu?
d-smart için balon diyorlar, dijitürk için pahalı, ucuz olan pakette reklamdaki kanallar yok deniyor.

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Valla bende next uydu var onu kartsız sade bi şekilde kullanıyorum.Digitürke dsmarta para vermeye ne gerek var ben zaten 1000den fazla kanalı izliyorum.Dediğinde doğru reklamı yapılan 9,90lıkta ya 3 yada 5 kanal var tamamen kandırmaca reklamlar yapıyorlar dsmartda zaten yeşilçam max çocuk kanallarını falan gösteriyo.Adamlar dsmart alın kanalddeki dizilerin tekrarları var diyo ben canlısını izliyorum para verip tekrarı niye izliyimki..

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
ben kablolu tv kullanıyorum ama d smart kullanan arkadaşlarım gayette memnun olduklarını söylüyorlar...

freddy3589

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
D-Smart la GS'nin UEFA maçlarını izleyebilrsnz(FB le BJK ninde şamp ligi ön elemelerini)
discovery,D-max,MovieSmart2 vs kanalları normal uydudada izlenio ama arada şifre koyuyo..(yani sürekli izlemek için D-smart lazım)
çok sayıda uyduda hiç hizliyemediğimiz kanallarıda var...
Güzel ve alınası bişi denilebilir..

Digiturkü boşverin cebinizde parayı götürmekte başka işe yaramaz..

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
TV zararlı izlemeyin artık zevki kalmadı kopya programlar TV nin güzelliğini bozdu radyo dinleyin

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
alperveli dedi ki:
TV zararlı izlemeyin artık zevki kalmadı kopya programlar TV nin güzelliğini bozdu radyo dinleyin
Ya zaten ayda yılda bi dizi izliyoruz tv ile fazla bi içli dışlı değilim.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bence d-smart alır ilerde.Türkiyede ligi alan götürüyo onlarda 180 milyon dolar teklif verdi şuan digiturk 100 veriyo

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
digiturk kullanıyorum, bir zararını görmedim

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Normal kablolu tv deyim dsmart ve dıjı yede geçmek isterim aslında birisi bir odada diğeri bir odada :D

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ohhh soyadın yanlış canım senin sabancı yaz oraya :D

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Gold Paket alıcaksan tabiki digitürk:) Yoksa D-Smart :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
normal uydu var...
200 kanaldan 50 tanesini favori seçtim... onlaı izliyoırum daha doğrusu evdekiler izliyorlar... 200 tane kanalla adamlara niye eziyet edeyim... kumandayı alınca kaybolmasınlar...
ilk 15 kanal bildiğimiz atv kanal de show falan
ondan sonra haber kanlalları...
ondan sonra müzik kanalları...
bir kaç da dini kanal arada
bizimkilere bol bol yetiyor...

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
normal uydu var...
200 kanaldan 50 tanesini favori seçtim... onlaı izliyoırum daha doğrusu evdekiler izliyorlar... 200 tane kanalla adamlara niye eziyet edeyim... kumandayı alınca kaybolmasınlar...
ilk 15 kanal bildiğimiz atv kanal de show falan
ondan sonra haber kanlalları...
ondan sonra müzik kanalları...
bir kaç da dini kanal arada
bizimkilere bol bol yetiyor...

Aynen, digi ile dsmarta gerek yok, zaten hepsine uyuz oluyorum.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
İkisini de kullanmıyorum. Ama illaki birini seçeceksin diyorsanız Digiturk derim.

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
param olsaydı dıgıturk bağlatırdım emme pere yoğğğ

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Türksat 3-A :D :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Digiturk size ilk ay teşirlik bütün kanalları açıyor Touch TV hariç :D 1 ayın sonunda kapatıyo hepsini bi bildiğimiz Türk kanalları var gerisi 5 para etmez kanallar:wassat: Parayı veren izliyo. Dsmartta 1 kere veriyorsunuz hep izliyorsunuz ;)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
internet variken televizyona ne gerekvar derim :)

Bence de :)
Çünkü KAliteli Hiç bi program yok bi açıyorum kadın programları :D
İster istemez ev hanımları da izlemek zorunda kalıyorlar
Yaa ev hanımlarına aslında bilgisayar kursu verilecek var yaa ne hacker lar çıkar yhaa :D
Acayip dedikodular döner messengerda :D
:D :D :D

KOLORTA_RANGER

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aslında 2mbit sınırsız internet olucak istediğin kanalı izlersin hiç tıkanma olmadan ama yok sınırlı diyosan 2 tane çanak anten aldığın zaman biri hotbird diğeride türksat olduğunda o kadar çok kanal var ki psikopatlık olsun diye her kanalı 1 dakka izlesen gün biter tek kötülüğü dil problemi çekersin onada alışırsın artık :)

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
normal bilgisayarda tv kartı var skystar 2 onu kullanıyorum gayet güzel..d-smart hariçte hersey kullanılabilir bence..

kameraman74

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Digiturk 5 yıllık ihale için 680 milyon dolar para ödedi.Dsmart geçen sene bastırınca 200 milyon dolar daha para ödedi toplamda 880 milyon dolar para vermiş oldu.Yaklaşık 8 seneden beri yaınlar Lig tv de ve hiç sorun yaşanmadı(ödemelerde)
Geçen yıl Federasyon Radyo Yayınları için ihale açtı ve gene aynı grup kazandı ihaleyi.Doğan Grubu ihalede boş!!! zarf verdi
Basket maçlarının yayını da Çukurova grubunda ve bu ihalede de kimse bunlara yakın öneri bile vermedi.Onumuzde ki yıl ihale gene açılıcak,"bence" Doğan Grubu hariç herkezin alma ihtimali var.Ama Çukurova Grubu(digiturk) çok ağır basıyo...Doğan Grubu sadece ortalığı kızıştırıp diğerlerine zarara sokuyo.