Üçretsiz Antivirüs Programı Lazım

Bu konuyu okuyanlar

muratxxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üçretsiz olan anti-virüs programları içinde en ii olan hangisi hangisini yüklersem en iyi korumayı sağlarım ??? dowload linkinide verirseni,z sevinirim :p

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle başlığın ilk harfi büyük olacak ve yazım kurallarına aykırı olmayacak ;)İçerikte aynı şekilde.

Forumda senin sorduğun soruyla ilgili anketler var.Yok ama lafı uzatma direk önerini söyle diyorsan :) benim önerim Avira Antivir.Ama yanına bir spyware programı kurman gerekiyor,mesela ad-aware gibi B)

Umarım sorununa yardımcı olur :]

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
antivir olamssa, Kaspersky Active Virus Shield de olur, aynı motoru kullanıyorlar, yanında ewido'yu (avg anti-malware) tavsiye ederim.

ama öncelik avira da ben de onu kullanmaktayım.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Avast home Edition. Sitesinden Kayıt yaptırınca Legal Anahtar Emailine gönderiliyor ;)

muratxxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağol arkadaşlar.. şimdilik antivir kurduk bakalım tşk

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
nod32 yi denesin ilk önce ücretsiz değil ama 30 gün denesin o zaman a kadar araştırsın

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Mks 2007 kullan parasıda neymiş ben sana satın aliyim elimin kiri
senden önemlimi ;D
Buarada gerçekten süper bi antivirüs,
gül gibi bilgisayarımda 18 tane virüsü nerden bulduysa üstelik ben ikitanesini gizlemiştim onlarla beraber olurdu 20 tane

Cragle(Adware) ile
Oyunoyna(Trojen) programlarını gizledim,bana bi zararı yok ikisinide kullanıyorum

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lucifer dedi ki:
auschwitz dedi ki:

Testler öyle demiyor ama :D :] ^^

testlerde NOD32 nin de crackleri sildiği ortada :D :D ^^

crack silceğime avg kullanırım daha iyi :D ama birde antivirin şu şemsiye olayını çok seviyorum bide o programdan soğumamın nedeni;güncellemeleri çok uzun sürüyor :D

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
crack dediğin şey senin internetini ya da performansını sömürüyorsa silsin daha ii ;)

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
murmillo dedi ki:
crack dediğin şey senin internetini ya da performansını sömürüyorsa silsin daha ii ;)

Bnm pc'nin performansı 3-5 crack sömüremio :p

Ayrıca NOD32 yi kullanırken bir çok oyunu açamadım gerçekten crackleri siliyor şu anda kimse bir oyun için 120 milyon vermes bunu biliyorus dışardan aldığımızdada crackli veriliyor ya da serialli crack yaptığım hiçbir oyun açılmıyor NOD 32 dosyayı virüslü buluyor ve siliyor...

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
crack sağlamsa virüslü değildir zaten ;)

iş virüslü olanları temizlemekte ve bu da nod32nin başarılı olduğunu gösterir.

proxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bağımsız test laboratuarı AV-Test.org'un Microsoft Security Essentials testi yayınlandı. Ücretsiz sürümleri yaygın olarak kullanılan AVG ve Avast gibi anti-virüs paketleriyle kıyaslanan bu ücretsiz ürün olumlu not aldı.

Security Essentials'ın en büyük avantajı Microsoft'un ürünü olması ve Windows sistem dosyaları konusunda yanılmaması. Bazı anti-virüs yazılımları bu konuda yanlış kararlar verebiliyor ve düzgün sistem dosyalarını karantinaya alarak sistemde sorunlara sebep olabiliyor.

http://www.microsoft.com/security_essentials/