Adobe Flash Player 10 RC2 çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Flash tabanlı içeriklerin hızla artması, Adobe'u harekete geçirdi. Flash Player, kendini yenilemeye devam ediyor. Son sürümü kullanın, huzur bulun.

Flash tabanlı içeriklerin sayısının artması, etkileşimli ve eğlenceli uygulamaların Flash ile hazırlanması, beraberinde performans ve estetik sorunlarını da getiriyordu. Adobe, 750 milyon Adobe Flash Player kullanıcısından aldığı geri dönüşleri değerlendirerek, yazılımını yeniledi ve Adobe Flash Player 10 RC2'yi duyurdu. Efektler ve hesaplamalar konusunda iyileştirmeler bulunan yeni yazılım, Linux kullanıcılarına da önemli değişiklikler sunuyor.

:: İndirmek için buraya tıklayın.

:: Flash Player ile ilgili sorunlarınız var mıydı? Bu başlıkta paylaşın, çözüm arayalım.

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Daha geçen gün cıkmadı mı bunun yenisi yaw :)

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
firefoxta genişleyen flash reklamların kapladığı alana tıklamamızı engelleyen o saçma şey bunda giderilmişse indirelim eğer hala durum aynıysa indirmeye gerek yok.

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
firefoxta genişleyen flash reklamların kapladığı alana tıklamamızı engelleyen o saçma şey bunda giderilmişse indirelim eğer hala durum aynıysa indirmeye gerek yok.

giderilmiş ;) en azından bende öyle.

ben daha önceden indirmiştim yine de saol troy ;)

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
karakterleri büyüterek linki kacırmaktan başka çare yok ama neden bu sorun hala giderilmiyor

denemek için bi kaç haber sitesine baktım posta gazetesinin sitesinde bi reklam bu şekildeydi ve hala sorun devam ediyor.

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
abi ben firefoxda adblock plus+ flashblock kullanıyorum bende reklam bile çıkmadı :S istersen sen de kur bu eklentileri ;)

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
dediğin eklentiler sonucta sadece flash reklamın gozukmesini engelliyor. o reklamın kapladığı alanda kalan linke yine tıklayamıyorum. yani yapılması gereken bir ayar var mı neden b ende boyle oldu.

Tanshaydar

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kasmaya gerek yok, Opera kurun reklamlardan kurtulun.

Linux'a 64 bit desteği gelmiş mi onu sorayım ben?