Bilgisayarınız Hangi Oyunları Çalıştırır?

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Yeni oyunlar için yayınlanan sistem gereksinimlerine bakıp denklem çözmek işinize gelmiyor mu? Bu işi sizin yerinize yapacak online bir servis var.

Sisteminizin hangi oyunları çalıştırıp hangilerinde tökezleyeceğini bilmek, donanım yenilemeden önce önem taşır. Neyi güncellemeniz gerektiğini bilmezseniz, yapacağınız alışveriş çok daha külfetli bir hale gelebilir. Örneğin Far Cry 2'yi tavsiye edilen sistemde oynamak için nelerin eksik olduğunu öğrenmek, daha düzenli bir alışveriş listesi çıkarmanızı sağlar.

Dost Acı Söyler

System Requirements Lab tarafından sağlanan Can You Run It adlı tarayıcı tabanlı online servis, bilgisayarınızın hangi oyunu çalıştırıp hangisini çalıştıramayacağını 30 saniyeden kısa bir sürede söylüyor. World of Warcraft'tan Far Cry 2'ye, Spore'dan Bioshock'a kadar geniş bir oyun yelpazesinden seçim yapmanızı sağlayan servis, hem Internet Explorer hem de Firefox'ta kullanılabiliyor. Tek yapmanız gereken, ilk seferde ilgili eklentiyi indirip, ardından oyununuzu seçerek testin sonuçlarını beklemek.

canurunit.jpg

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu siteyi biliyorum. Bazen sırf merak ettiğim oyunları sistemim çalıştırır mı diye girip bakıyorum.

Haber için teşekkürler Erhan.

rocky61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uzun süredir bildiğim ve işini yapan bir sitedir...

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Çok yararlı bir site kendilerini tebrik ediyorum :)

eF.E

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
güzel bir siteymiş..yeni haberim oldu teşekkürler :)