Msn de 11 eylül yasağı mı var ?

Bu konuyu okuyanlar

coldnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Messenger da oturum açma sorunu yaşayan varmı ? Her her 11 eylülde böyle oluyomuş diye bi iddaa var doğrumu acaba :wassat:

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Evet doğru.Her sene 11 Eylül'de MSN ler açılmıyor malesef.

atacalipso

Doçent
Reaksiyon puanı
0
11 eylül tarihi bir anlam taşıyor ya
unutmamak için yapılan spekülasyonlardan biri işte
ama eğer cia destekli bir aldatmaca değilse çok acıydı, acılarını paylaşıyoruz...

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Şimdi açıldı bende bir işlem yapmadan durup dururken :D

datron105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dünden beri sürekli msnler türkiye ve almanya da sürekli değişik hata kodları veriyor. bazı hata kodları anlamlarına bakınca alakasız görünüyor. bazen arada bir hata vermeden direk açılıyor ama genelde sorun var. ben bursada oturuyorum sorun veriyor istanbulda oturan arkadaşıma sordum o da aynı sorundan şikayetçi bir örnekte almanyada oturan kuzenimde de sorun var ama kuzenim alman radyosunda msnlerde problem olacagını duymuş bizim ülkemizde ise bununla ilgili bir duyuru hala yapılmadı....

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Messenger da oturum açma sorunu yaşayan varmı ? Her her 11 eylülde böyle oluyomuş diye bi iddaa var doğrumu acaba :wassat:

11 Eylül onlar için çok kötü bir günü hatırlatıyor arkadaşım o yüzden bilerek yaptıkları birşey diye düşünüyorum böyle bir açılmama sorunu her 11 Eylülde meydana geliyor.

Nedir kötü gün?

11 Eylülde bildiğimiz gibi amerika'da bulunan ikiz kuleler'e sabotaj düzenlenerek uçak çarpmıştır. Bu yüzden bağlantıyı kestiklerini düşünüyoruz.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Bence bunun iki açıklaması var.
1- Maksatlı yapılan bir olay.
2- Hackerlar bu tarihte msn serverlarına saldırıyor.

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
neden açmıyolarki 1 eylülde sabote edecek olursa msn den görüşmesin diyemi
11 eylülde amerikaya dokunulmuş olması zorlaarınamı gitmiş peki ya afganistan ırak bunlarda birilerinin zoruna gidip msn yada microsoftta dokunsa süper olur
ozman istelerse hiç çtırmasınlar msn ni umrumda değil