Msn'de benim bilgisayarda kamera açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Keşşaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaç defa format attım ama malesef aynı...

Bende zaten kamera yok ama karşı taraf kamera açtığında, daha görüntü açılmadan benimki iptal ediyor. Başka msn adreslerimden denedim yine aynı. Bilgisayarda bir sorun var sanırım ama çözemedim.

Hazarx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar

Bende de bu sorun oldu ben buldum ve yaptım sizinle paylaşıyorum
masaüstünde msn simgesine sağ tıkla\özellikler\uyumluluk\uymluluk modu\Bu programı aşağıdaki için uymluluk modunda çalıştır" tıkını kaldırın tamam'a basın sonra msn'de ses ve gmrüntü kurulumunu çalıştırın sorun düzelecektir.

Keşşaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de o dediğiniz tık zaten kalkık. :(

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Araçlar/ses görüntü kurulumundan kamerayı yok diye ayarla neticeye buraya da yaz.

evranus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim msnde kamera arada bir açılıyor ama genelde açılmıyor.. görüntü ve ses kurulumu yapıyom yine olmuyor. sorun ne olablirlir
yardımcı olsursanız sevinirim.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar webcam görüntüsünün olmamasının sebepleri neden kaynaklanabilir??...
1). Ekran kartlarınızın driverlarının güncel olup olmadığını kontrol edin...​
2). Windows güvenlik duvarı firewall ve antivirüs yazılımları gibi programların engelleyip engellemediğinden emin olun...
3). Webcam ve ses driverlarınızın en güncel versiyonlarını yükleyin... Vede massenger da görüntü ve ses kurulumunu düzgünce yapın...​

crcr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kurulumda sıkıntı war. bence tekrar denemelisin arkadaşım

r4w1z

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bu İşinize Yarıyabilir Belki:

İlk önce unutmadan açık olan MSN varsa muhakak kapatın,
Sonra, Bilgisayarımdan Windowsun bulunduğu sürücüye gelelim bu genelde C: sürücüsüdür, burdan Program Files klasörüne gelelim burda MSN nin bulunduğu klasörü seçiyoruz buda genelde MSN Messenger veya Live MSN dir, açtığımız klasörün içerisinden MSN açma programına sağ tıklıyoruz (msnmsgr) özellikleri seçiyoruz açılan pencereden üstte uyumluluk seçeneğini seçiyoruz Uyumluluk modundaki kutucuğu tıklıyoruz ve ordan Windows 98 / Windows Me işaretliyoruz ve tamam diyerek çıkıyoruz.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
benim pc ye format atıldı ve xp den windows7 ye dönüş oldu formattan sonra kamera açılmadı. yardım istiyorum:((

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
@Kayıtsız Üye Şimdi şöyle xp de iken webcam sürücün xp içindir.. W7 kurunca aynı driverı kurduysan sorun bundan oluşmuş olabilir... Yanii webcam driverının w7 için olanını indirip kur..

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Kamera Surucunuzu Yukleyın Sanırım Donanım Eksıklıgınden Kıtlenıp Kapatıyor Engellıyor..

Driver Bulucu Programla Uygun Surucunuzu Bulunuz..Ve Yukleyın Yada Msn Programın Tamamen Kaldırıp Temizlik Yapıp Tekrardan Yukleyınız.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
:(:crying:benim kameram yüklü fakat bn foto çekeçeğim zaman error dio acilll yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim kameram cd yüklediğim halde çalışmıyor hat veriyor söyle(capture application (sample) çalışmayı durdurdu diyor lüfen yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar bende de close the other video falan bişeler diyo türkçesi başka bir video uygulamasını kapatın demek nası kapatıcam onları ya normalde çalışıyodu
video uygulaması mı açık yardım edin arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bılgısayar kamerasını ayarlayamıyorum sızzz yuklermısınız rıca

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
msn ıle ıletışım yazışma dışında delirtecek bir durum skype kullanın hıç başınız agrımaz
çok sınır bozucuydu skype kurdum sızde deneyın arkadaşlar sorunsuz en azından

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende acamıyorum kamerayı.
ama blg ye bağlı resım alacam alamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şuan kafayı yemek üzereyim bilgisayardan pek anlayan biri değilim bilgisayarıma virüs girdi ve tamire gitti format atılmış virüs programı yüklenmiş olarak geri aldım ancak msnde kamera açılmıyor biri yardım etsinn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var. facebooktaki görüntülü konuşma çalışıyor ancak msn de açılmıyor nasıl düzelir bu lanet şey.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarımıza format attık eskiden kameramız çalışıyordu ama şimdi format attıktan sonra bir siyah bir yeşil gösteriyor ne yapa biliriz ? acil yardım !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar...
Benim kameram ışıklı eğer kamera açık olduğu konumdayken ışığı yanıyor. Fakat şu sıralar bir hata oluyor. Kameram açık olmadığı halde ışığı yanıyor ve bu msnde kamera açamamama neden oluyor. Gerçekten çok sinir bozucu. O ışığın kapanmasıda baya zaman alıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba benim bil. karşı tarafın msn görüntüsü var ama ben açamıyorum, açınca 5 sn içinde tekrar kayboluyor ama karşı taraftan sıkıntı olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Omegle gibi sitelerde cam acılmıyor kapalı gozukuyor ama normalde cam acık acılıyo
Acill Cevap LütFenn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
skypda kamera ishliyo, amma video chatda acilmiyo. neden ola bilir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım cam onund esankıperde var cam acıyo amam ben kendımıgoremıyorum karsıtaraf benı goruyo ben karsıyı goruyorum kamera deyıstım pc deyıstım ona bısey yok aynı nıye acaba

Son mesajlar