Java uygulamaları açılmıyor!

Bu konuyu okuyanlar

wooer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows vista ultimate sürüm yüklü ve tüm güncellemeler yapılmış halde. İnternet üzerinde java yüklemesi yapmama ve kontrol ettirdiğimde de başarıyla yüklendi bildirisi vermesine ragmen internet explorerda java uygulamaları çalışmıyor. Fakat aynı anda firefoxda deniyorum hiç bir sorun çıkmıyor. Firefoxda iken lisans güvenlik uyarısı veriyor ama explorerda böyle bişiy gelmiyor.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
www.java.com sitesinden mi yükledin. Eğer ordan yüklediğin halde yine açılmıyorsa İnternet Explorer' ın java ayarlarında bir sorun olabilir. Bunun için İnternet Explorer açıkken Araçlar-İnternet Seçenekleri-Gelişmiş sekmesine gelip ayarları eski haline getir dersen düzelebilir.

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Dosyayı elle yükleyebilirsin.Önce program ekle kaldıra girip(2 yıldır girmedim your uninstaller kullanıyorum ben) ordan java ile ilgili dosyaları sil ondan sonrada java.coma girip (türkçe dil desteğide var sitenin) ordan jre-6u2-windows-i586-p-s dosyasını indir.BU sürüm vista sürümüdür.Eğer onuda yapamam dersen benden sana ipucu:Limewireyi kur o kurulurken javayı otomatik indirip kurar...

wooer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Söylenenleri bir yapayım, yine dönerim ben buraya... ^^

Son mesajlar