İnternet explorer sorunu

Bu konuyu okuyanlar

HiAxiSeytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben internetteyken birden bire bi sayfa açılıyo güm diye party kızları falan habire bu pencerelerle uğraşıyorum kime sorduysam format at diyo yokmudur bunun bir çaresi nasıl kurtuluruz bu açılır pencerelerden

Mod. Not: Başlık Düzeltildi.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Spybot Search & Destroy
Bu yazılımı kur. Güncelle. Tarat. Temizle.
Basit oldu değil mi :)

xvolvox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denilenleri uyguladıktan sonra sonucu bildirirsen iyi olur...

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
çok fazla hatunlu sitelere girme (anladın sen onu); tebrikler bilmem kaçıncı ziyaretçiniz tıklayın kazanın yeşil kart gibi ibarelere tıklama (haydi poker oynayalım, kızlarla tavla oyna da dahil)
diğer arkadaşların dediği gibi taratırsan sorunun çözülür

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
moderatörü olduğum magazin bölümüne takılsan yeter kanımca... ne güm diye bi sayfa açılır ne bişi :* :)

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Spy bot , Adaware bu programları bir dene olmadı system geri yüklemesi dene , baktın olmuyor mu en güzeli güzel bir format yada önceki backupların varsa onları yüklemek derim ...

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Elmacik ve Wolker zaten yazmış hangi programlarla taratma yapman gerektiğini. Gerisi sana kalmış. ;)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Jojoba dedi ki:
çok fazla hatunlu sitelere girme (anladın sen onu); tebrikler bilmem kaçıncı ziyaretçiniz tıklayın kazanın yeşil kart gibi ibarelere tıklama (haydi poker oynayalım, kızlarla tavla oyna da dahil)
Tecrübe konuşuyor :D

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
patrick dedi ki:
moderatörü olduğum magazin bölümüne takılsan yeter kanımca... ne güm diye bi sayfa açılır ne bişi :* :)

Patrick bölümünün reklamını yapıyor :D SDN magazin ; kulvarında bir numara! :D :D ;D

HiAxiSeytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jojoba dedi ki:

bak hemen günahımı alıyo yaw ne işim var benim hatunlu sitelerde kumar oynamayıda bilmem nasıl oldu anlamadım habire çıkıyo bi pencere tarattım başta geçti gibi oldu ama bilgisayarı aç kapa yine aynısı oluyo