HP, Mini-Note Yetiştiremiyor

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ülkemizde henüz satışa girmeyen HP 2133 Mini-Note PC, dünya genelinde katlanarak artan bir satış hızına sahip. HP Mini-Note, yeni Eee PC olabilir mi?

Bu yıl iki milyon 2133 Mini-Note PC üretecek kadar kendine güvenen HP, anlaşılan haksız değil. Rakiplerinden hem fiyat hem de kategori açısından yüksek olan HP'nin mini dizüstü modeli, dünya genelindeki satışlarında bir ayda %50 artış gösteriyor. Ülkemizde eylül ayı içerisinde satılacak HP 2133 Mini-Note PC'nin henüz söylenti aşamasındaki düşük fiyatlı modelinin de doğru çıkması halinde, mini dizüstü denizinde rüzgarın HP yönünde esmesi hiç de tesadüf olmayacak.

hp_mini_2133.jpg

Bilgi İçin: HP
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

ChernobyL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben türkiye de başarılı olacağını düşünüyorum özellikle düşük fiyatlı olması ve hp nin kaliteli bir marka olmasından dolayı başarılı olur..

pckolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tr'dede başarılı ürünlerden biri olur.Çünkü dünya genelinde bu kadar ilgiye sahip olan ürün piyasayı adeta sallayacak tipte bir ürün ise ki HP böyle düşünüyor ve bencede ülkemizde belirli kısım çok sevecek.

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yahu bir sene daha geçse de fiyatlar birazcık daha düşse ;) alacam bir tane kararlıyım dizüstü denilen o dumbbellerden kurtulmak lazım.

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
ürünün özellikleri belli değil mi.. neden belirtilmemiş !?

GurenGursel

Profesör
Reaksiyon puanı
3
HP marka TÜrkiye'de güvenilen bir marka... Minik ve MSN'e kablosuz internetle giriliyorsa +3 ilgi çeker. Bir de ucuzsa, değmeyin HP'nin keyfine...

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
tasarım olarak güzel özellikle klavye kısmını beğendim, performans olarakta mobile kullanıcılara yeteceğini düşünüyorum