Kurşun öyle bir yerden çıktı ki!

Bu konuyu okuyanlar

o_asy

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kayseri'de bir kişinin 40 yıl önce kalbine saplanan kurşun, başarılı bir ameliyatla çıkartıldı.

Sivas'ta yaşayan 56 yaşındaki Fikret Kaya, göğsündeki ağrı şikayeti nedeniyle Kayseri'de bulunan özel bir hastaneye gitti.

Yapılan tetkikler sonucunda, koroner baypas ameliyatı olmasına karar verilen Fikret Kaya'nın ayrıca kalbinde bir kurşun olduğu belirlendi.

Hastanenin başhekimi Dr. Mustafa Kırman, yaptığı açıklamada, baypas ameliyatı sırasında Fikret Kaya'nın kalbine saplanan ve 40 yıldır durmakta olan mermi çekirdeğinin de başarıyla çıkartıldığını söyledi.

Dr. Mustafa Kırman ''Hastamıza 40 yıl önce bir olay nedeniyle ateş edilmiş ve mermi çekirdeği kurşun kalbin üst kısmına saplanıp kalmış. O dönemde mermi çıkartılmamış. Kurşun omur iliğe de zarar vermiş. Biz ameliyat sırasında kurşunu çıkarttık'' dedi.

Dr. Mustafa Kırman, yarın düzenleyecekleri bir basın toplantısı ile ameliyatla ilgili ayrıntılı bilgi vereceklerini ve tedavisi süren Fikret Kaya'nın duygularını gazetecilerle paylaşacağını ifade etti.

Kaynak

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Ne kadar saçma yahu. Basın toplantısına ne gerek varmış

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Başlığı öyle bir yazmışsınızki bende k***dan filan çıktı sandım...

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
başlık benide çok meraklandırdı açıkcası...
ama bu olayda sıradan bir ameliyat değil takdir ederseniz. 40 yıldır kurşun orda dile kolay.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Ne çok alıntı yapmışsınız yahu düzenlemekten canım çıktı.. Mert ** koy kardeşim öyle kelimelere.. ;)

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ben kendiminkini düzelttim

adit:mert gerçektende haklı ama başlığa bakılınca :)

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ne çok alıntı yapmışsınız yahu düzenlemekten canım çıktı.. Mert ** koy kardeşim öyle kelimelere.. ;)

Pesimist abe sende sansürlerken doğru sayıda * koy ben Mert'in mesajını okuyunca dahada başka bir yeri anladım :D :pinch:

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
sen böyle yazınca tekrar okudumda hakketen şimdi başka biyer gibi yazıyor :) ehue