4. Nesil iPod Nano mu Geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Digg'in kurucusu Kevin Rose, Apple'ın yakın zamandaki yeniliklerini duyurdu. 4. nesil iPod Nano, iTunes 8, Blu-ray desteği, fiyat indirimleri ve dahası burada.

Daha önce de iPod ve iPhone ile ilgili çeşitli tahminlerde bulunan Digg kurucusu Kevin Rose, bu sefer 4. nesil, daha uzun ekrana sahip ve kenarları sivri tasarımlı bir iPod Nano'nun haberini verdi. Yeni iPod Nano'nun video da oynatacağını iddia eden Rose, ayrıca iPhone 3G'nin 199 dolarlık fiyatı nedeniyle, tüm iPod serisinde önemli oranda fiyat indirimine gidileceğini öngördü.

iTunes 8 Çok Yakında

iPod Touch için 2.1 yazılım güncellemesi ve ufak görünüm değişiklikleri kehanetinde bulunan Rose, 2-3 hafta içinde de önemli geliştirmelerle birlikte iTunes 8'in hizmete gireceğini öne sürdü. Son olarak Mac OS X hakkında konuşan Kevin Rose, işletim sistemi için Blu-ray'e tam desteğin OS X 10.5.6 güncellemesiyle geleceğini haber verdi.

ipod-nano-leak.jpg

iPod Nano ile ilgili görsel kanıtı da bulunan Kevin Rose'un diğer iddialarının ne ölçüde doğru çıkacağını ise zaman gösterecek.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ucuzlasın ya iPodtouch da ucuzlasın :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
İpodTouch zaten ucuz...

Bknz: Doğubank'ta nakit 350 YTL... Orjinal açılmamış naylonlu kutuda.. Ben kullanıyorum kaç aydır taş gibi. :D :D :D

hayat şartları yüzünden iyice bir doğubankçı nesil olduk çıktık, iPhonelar kaçtan gidiyor 3G modelleri çıkınca ucuzladı mı az G'lileri :mrgreen:

DaY_WalkeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Iphone'lara bakmadım ama hepsi Amerika fiyatına geliyor yada 15-20$ daha fazla..