Ynt: Türkiye'nin yeni GTA IV portalı Site Açılmıştır!

Bu konuyu okuyanlar

Luka

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Site uzun bir "Onarım Modu" ndan sonra nihayet hizmete girdi.
Yaklaşık bir aydır bu proje ile uğraşıyoruz ve özel bir webmaster ile anlaşarak portalımızı yaptırdık. Forum temamızı bulduk ve editledik, forumu hazırlayıp kategorileri açtık.

İnce eleyip sık dokuyarak bir yönetim kadrosu belirledik. Bu yönetimde;

Ben (Little Jacob)
Nicobellic
TutkumDe
Alves (Roman Bellic)
CaNeR
Myr4c3
Dwayne Forge

bulunuyor. Yönetim genişleyebilir, portalımızıda bir kaç yazı ile doldurduk ama şu anda çoğu bölümü boş zamanla doldururuz diye düşünüyorum. Eklenmesini istediğiniz yazınız varsa bana yollayabilirsiniz, incelenir ve beğenilirse portala konulacaktır. Ayrıca siteye geldikten sonra kategori azlığı yüzünden konu açmamanızı rica ediyorum, çünkü sadece GTA IV ile iligili kategorilerimiz bulunuyor. Artı olarak birde sadece İngilizce bir bölümümüz var, bu bölümde yabancı kullanıcılarımız için. Hepiniz siteye davetlisiniz.
Siteye Grand Theft Auto 4 Türkiye adresinden ulaşabilirsiniz.

Forum için: Giriş Yap

----------------------------------------------------

26599346ww4.png

Gta IV'ün Pc'ye çıkması haberi sitemizde büyük bir heyecanla karşılandı. İleriki projeler içinde sitemize büyük bir yol açılmış oldu. Türkiye'de PC kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunun oyunu alacak olmasını var sayarsak tüm gözler bizim üzerimizde toplanmış olacak. Bu yolda yeni rakiplerimiz çıkacak ve bizi geçmeye çalışacaklar. Biz ilk GTA IV sitesi olmanın avantajını kullanarak projelerimiz için rotamızı belirlemeye başladık. Bu ileriki projelerde yabancı dil bilen kişilerede büyük ihtiyaç duyacağız, ve kadromuzu şimdiden toplamaya başlıyoruz.

İngilizce'yi iyi bir şekilde bilen söylenenleri anlayan ve çeviri yeteneğine sahip olan 5-6 tane dil editörü aramıza katılacaktır. Başvurular an itibariyle başlamış olup Eylül 07 tarihinde sonlanacaktır. Yani başvuru yapmanız için tam bir ay süreniz bulunuyor. Başvuru yaptığınız andan itibaren en geç 1 hafta içinde başvurunuz yanıtlandırılacaktır.

----------------------------------------------------

Yeni Rütbe Butonları Gelmiştir

Admin:
rankadmin.gif

Gta4TR Editör:
rankeditor.gif

Oyun Editör:
rankoyuneditor.gif
Moderatör :
rankmod.gif

Nemesis

Müdavim