Driver Yedekleme ve Otomatik Kurulum

Bu konuyu okuyanlar

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
49558475kc3.gif

Driver Max,bilgisayarınıza her format sonrası teker teker driver yüklememize çare niteliğinde.Program,kullanıcının bilgisayarında seçtiği driverları yedekleyerek bir klasörde ya da .zip şeklinde topluyor ve Windows kurulduktan sonra hepsini yerli yerine koyuyor.Ayrıca sürücülerin sürüm ve tarihlerini de yedekleyerek yeni sürümlerin kontrolüne olanak sağlıyor.

Programı ücretsiz kullanabilmek için ücretsiz kayıt olmak gerekiyor.Kayıt için adınız ve mail adresiniz gerekiyor.

Kayıt linki : http://www.innovative-sol.com/register/dmx.htm
Program linki: http://www.innovative-sol.com/soft/dmx/drivermax.exe (2 Mb)(Driver Max 2.5)

Kaynak: http://chn.110mb.com/patika/?p=140

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Güzel bir programa benziyor. Bunun gibi bir programda daha önce forumda paylaşılmıştı. Bu program ve bunun gibi programlar bilgisayar kullanıcılarının işine yarayabilecek şeyler. Paylaşım için teşekkürler anticor.

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Program hem kullanışlı hem de driver yüklemek için zaman kaybını engelliyor :)

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
arkadaşlar sabit diskinizi 2 veya 3 parçaya bölerekde bu işi çözebilirsiniz sık kullandığınız porgramların setuplarını bu disklerden birine atarak da yapalirsiniz zaten format atarken sadece C:\ diskine format atıyoruz daha iyi tavsiye ederim

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Program varolan driver'ları yedekliyor ve otomatik olarak hepsini kuruyor.Sanırım senin dediğin harddisk'in bir bölümünü sadece yedek olarak kullanmak.

Grove

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kıllandım bu ücretsiz kayıt olayından bi sakatlık olmasın? yoksa harika bi program diyebilirim..

tudRoY

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ya ben driverların yedeğini aldımıştım. tekrar kurdum düzgün çalışmadı hiçbiri güvenemiyorum böyle programlara artık. en güzeli acronisle full yedek alacan 30 dk de kendi kendine format atacak :)

Bagcivan

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ya ben driverların yedeğini aldımıştım. tekrar kurdum düzgün çalışmadı hiçbiri güvenemiyorum böyle programlara artık. en güzeli acronisle full yedek alacan 30 dk de kendi kendine format atacak :)

Bu konu hakkında sana söyle yardımcı olabilirim "Driver Magician" isimli programla pc de olan driverleri kayıt edebilir formattan sonra tekrar kullanbilirsin ben bu yolla 10 larca pc ye format attım ve bir sorun olmadı

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
çok sevdiğim prgram türü ama hoşuma gitmeyten ve kafama takılan birşey var. kendiliğinden geri yüklüyor bu sorun yaşatmaz mı. başka driveri başka yere yüklemesi gibi.

tudRoY

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu konu hakkında sana söyle yardımcı olabilirim "Driver Magician" isimli programla pc de olan driverleri kayıt edebilir formattan sonra tekrar kullanbilirsin ben bu yolla 10 larca pc ye format attım ve bir sorun olmadı

Onu da kullandım da işe yaramadı, webcam tv kartı filan çakışıyor. acronisle yedeğe dönmek ram aldım 18 dk ye indi :) Yine de bir sorun olursa ulaşırım ben sana :) sağol kardeşim :)

atlantisprensi

Asistan
Reaksiyon puanı
8
denedim güzel çalışıyor dostlar. tavsiye ederim. bilgilendirme için çok teşekkürler.

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54

Evet driver magician benimde tavsiyemdir formattan hemen sonra sisteminizdeki bütün gerekli driverları buluyo ..

h4ydut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya Arkadaşlar GerÇeKten Bu Kadar Olur yani walla sizin sayenizde okadar bilmediğim şeyleri öğreniyorumki ben bu programı arıyodum arkadaşın driver cd si kaybolmuş ve bana sordu bende ilk buraya baktım ve buldum YA SİZİ ÇOK SEVİYORUM
<< SHIFTDELETE >> diyorum Başka bir şey demiyorummm...
Emeğinize Sağlık :D

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Bu tür programlar kullanışlı oluyor arkdaşlar. Bir paket halinde topluyorsunuz (ÖR: .exe olarak) sürücülerinizi daha sonra kuracağınız zaman cd felan uğraşmıyorsunuz ve 2 dk içinde tüm sürücüler hazır oluyor. Paylaşım için çok teşekkürler ben Driver Genius kullanıyorum ama bunuda bir denemekte fayda var.

Ekleme: Program deneme sürümü olduğundan Yazılım tavsiyeleri bölümüne taşınmıştır.

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Ben işim gereği bayilerimde ayda en az 4 5 kere format atıyorum , bu tarz programların çoğunu denedim ve bence en sorunsuz olarak driverları kuran Driver Genuis , şimdiye kadar hiç problem çıkarmadı öneririm..

Bu program içinde tesekkur ederim güzel paylaşım , hala everesten bakıp site site dolanıp driver indiren arkadaslara eminimki cok yardımcı olacaktır,eline sağlık

Anektod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

30 dk mı :wacko: kardeş ne ettin bende acronis kullanıyorum taş çatlasın 5 dk sürüyo ya :wassat: