Evrenin En İyi Tarayıcısı!

Bu konuyu okuyanlar

itsfresh

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bu açıklamayı Ace Explorermı yaptı bilmiyorum ama kullananlar memnun.
Ace'yi yakından tanıyalım.

Tanıtım:
İnternette daha hızlı gezinin!

Ace Explorer'ın felsefesini hız oluşturuyor. Bu tarayıcı ile daha hızlı sörf yapma yeteneğine sahip olacaksınız. Bulabileceğiniz en sorunsuz, en az hatalı, en az göçen yani en az sorun çıkaran tarayıcı Ace Explorer. Dünya çapında mühendisliğe ve tasarıma sahip olan, gezegenin en iyi tarayıcısı... Tümleşik bellek düzenleyicisi ile sınıfının en iyisi. En iyisi ve 100% ücretsiz. Spyware (casus programcık) yok, adware (reklâm) yok, pop-up yok... Programı indirdiğinizde yalnızca evrenin en iyi tarayıcısına sahip olursunuz!

Ace Explorer ile:

-Süper hızlı sörf yapma mimarisi
-Intelligent Identification (zeki tanımlama) teknolojisi ile pop-up pencerelerine kesin çözüm.
-Flash animasyonlarını açıp-kapama yetisi
-Quick-Search Bar (Hızlı Arama Çubuğu) ile büyük arama motorlarına kolay ve hızlı ulaşım
-Çevrimiçi sözlüklerle ve çeviri siteleri ile tümleşme
-Site gruplama
-Tümleşik VBScript/Jscript/HTML/Metin editörü.
-Otomatik form doldurucusu
-Otomatik log-in
-Renk zevkinize göre arayüzünü değiştirebilirsiniz
-Ve en önemlisi gerçektende sorunsuz hızlı internet...

Boyut : 1.16 Mb
LİNK : http://www.aceexplorer.com/acesetup.exe

Amaç: En hızlı ve kullanışlı tarayıcıyı bulmak ve diğer büyüklerden iyi mi?
Sonuç: ?

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yahu evrenin en hızlısı nasıl olacak uzaylıların teknolojisine erişilebilir mi :D

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
evrenin bi de!!!! vay bee..

denemek lazım...

marcopasha01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Moziladan memunum ama denemekde fayda var ben ilk defa duyuyorum duyanlar varmi daha önceden ...

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
şuan ace explorerden yazıyorum. kabul etmeliyim geçen günlerde tanıtımı yapılan japon browser'ından hızlı çalışıyor. hızı konusunda da kötü değil, en azından internet explorer'dan hızlı gibi geldi ama bilmiyorum sanki safari kadar iyi değil. demek ki evrenin en hızlısı değilmiş :)

not: büyük eksisi ise ad muncher'in site reklamlarını engelleyememesi :) (değiştiriyorum ayarlarında Ad-Filter var ve biraz ayar yapınca SDN forumdaki reklamların hepsi kalktı :) )

eğer yeni sekmede açmak istiyosanız adres barına yazıcaksınız enter dediğiniz zaman yeni tab da açılıyo ve eski adres yerine geliyo. ctrl+t yaparsan google translate(web page) çıkıyor. türkçe dil desteği var. internet explorer 6dan çıkılmış yola. windows update sayfası açıldığına göre aynı motor da kullanılmış olabilir.

sonuç: safari firefox ve opera'nın yanına ace explorer'ın kısayolunu ekliyorum :)

bence google buna da bi el atmalı. proje desteksiz kalmış, çok daha iyi hale getirlebilirmiş veya daha kaliteli. bunu google amcaya göstersek, alsa biraz oynasa firefox'un tahtını sarsacağı kesin :)

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
walla ben beğenmedim. öle çok hızlıda gelmedi bana. ff e devam. çok karışık geldi bana. görünümüde hoşuma gitmedi. hemen şimdi kaldırıyorum pc den

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Kenan paşa niçün buu tarayacıyı seçmiş merak ettim netekim vardır bir bildiği ehü

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Bıraksınlar vazgeçsinler böyle içi boş iddialarla biryere gelemezler.... Kısacası fossstur bence :)

sefikkorkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
opera gibisi var mı arkadaşlar ya iddia ediyorum aynı başlığı ben opera için açarım..

OkN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hız önemli değilde güvenilir mi acaba ?

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
FireFox tek geçerim rakip tanımam :D (Pardon Safari abi :D)

itsfresh

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bende Opera kullanırım ama biladerim Ace diyor başka birşey demiyor.

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bana buraların en hızlı tarayıcısıda yetiyo ff den sasmam şimdilik :)

TheMEA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mozilla FirefoX buna 100 hatta 1000 çeker . Bari evrenin en hızlı tarayıcısı demeyin ! Eğer bu evrenin en hızlı tarayıcısı ise FF galaksinin en hızlı tarayıcısı =]

itsfresh

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Evrenin en hızlısı gibi bir iddası yok saden açıklamasına göre;

''en az hatalı, en az göçen yani en az sorun çıkaran tarayıcı Ace Explorer. Dünya çapında mühendisliğe ve tasarıma sahip olan, gezegenin en iyi tarayıcısı... Tümleşik bellek düzenleyicisi ile sınıfının en iyisi. En iyisi ve 100% ücretsiz. Spyware (casus programcık) yok, adware (reklâm) yok, pop-up yok... Programı indirdiğinizde yalnızca evrenin en iyi tarayıcısına sahip olursunuz!''

iddası bu.
Hem bana görede en hızlısı Opera.

metude

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Böyle bir tarayıcı olsaydı....
Opera iflastan, firefox geri kalmaktan kapanır... Microsoft Ace'yi almak bir 100 Milyar dolar verir... Tek eline alırdı tarayıcıyı sonra göklere çıkarırdı...

Bende kullandım Ace'yi ama hız diye bir şey üstelik kullandığı IE çekirdeği... :D