Her gün 1 tane ücretsiz tam sürüm yazılım

Bu konuyu okuyanlar

barikat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.giveawayoftheday.com/

Bu siteyi mutlaka sık kullanılanlar listenize ekleyin.Yahoo nun destek verdiği,korsan yazılımlara karşı bir kampanya çerçevesinde,her gün bir tam sürüm (lisanslı) program dağıtılıyor.Aradığınız programların tam sürümüne bedava sahip olabilmek için iyi bir fırsat.

Freeware library seçeneğine tıkladığınızda açılan sayfanın sağ üst köşesinde,önceki günlerde verilmiş bütün programları katagorilerine göre arayıp ulaşabilirsiniz.
Mod. Not: Alıntı kaynaklarını belirtelim.

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bu site tanıtıldı forumda ama hatırlayamadım nerde? (Anasayfada mıydı acaba? :L )

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Evet anasayfada yazmıştık. O değil de alıntıların kaynağını belirtmemiz gerekiyor.

MetalStorm1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet ben bu siteden dün elite anti-keylogger indirdim $60 lık program .. :D , harika bi site

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bende SDN den almıştım adresi, başlangıç sayfam yaptım ve programları takip ediyorum, ama net kotalı olunca iki kere düşünmek gerekiyor indirmeden önce.

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben yeni gördüm:) dolayısıyla teşekkürler...Bilginin kökleşmesi TEKRARALARA bağlıdır....

aydin67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler ben ilk defa raslıyom bu işin alıntısı filan anlamam yani iyiki hatırlatmışınız.
selametle kalınız