Bilgisayarda Bluetooth Dosya Aktarma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

microsoftcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:sorry2::sorry2:Arkadaşlar ben masaüstü bilgisayar kullanıyorum
bilgisayarıma usb girişinden Bluetooth taktım ama dosya alıp aktarmıyorum yardımcı olailirmisiniz.......:surprised::gz::wassat:

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
İlk önce sunu belirtmek istyirorum acil gibi başlıklar açmak yasaktır başlıkta sorununuzu belirtmelisiniz.

sorununuza gelince ne gibi hatayla karşılaşıyorsunuz?

microsoftcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk önce sunu belirtmek istyirorum acil gibi başlıklar açmak yasaktır başlıkta sorununuzu belirtmelisiniz.

sorununuza gelince ne gibi hatayla karşılaşıyorsunuz?

ya bilgisayardan telefonuma bluetooth ile dosya gönderemiyom ne yapmalıyım

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
6300ın telefon hafızası düşük olduğu ,için telefon hafızasına gönderdiğin zaman iptal ediyor;

hafıza kartını seçip direk oraya gönder...

Gelen dosya ilk önce telefon hafızasına alınır kullandığın telefonun hafizası düşük olması olabilir başka bir sebep yok

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bunları uyguladınız mı?
1-Taktığınız bluetooth'un yanında gelen cd'sinden sürücüsünü yüklediniz mi?
2-Sürücü yüklendikten sonra herhangi bir bluetooth programı kurdunuz mu ? Bluesoleil tarzı ?
3-Yoksa Satın aldığınız gibi direk bilgisayara bağlayıp dosya atmaya mı çalışıyorsunuz?

Eğer 3. seçenek diyorsanız ilk iki işlemi gerçekleştiriniz. BlueSoleil programını [URL="http://www.bluesoleil.com/download/index.asp?topic=bluesoleil6x[/URL"]Buradan[/url] indirip kurunuz. Programın deneme sürümü sadece Boyutu 5 Mb'ı geçmeyecek şekilde dosya gönderimine izin veriyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefon ile eşlenrkn düzgn eşlenmemiş olabilir bu yüzzden aygıtınızı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin(aygıtınızı aygıtlar ve yazıcılar kısmında bulabilirsiniz)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa ben bluetoth-u kurdum ama turn on-a tiklliyorum starting bluetooth yazilio ama bluetooth acilmiyoo