Facebook Tuzağına Düşmeyin

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Son günlerde birçok internet sitesinde Facebook ile ilgili hain bir tuzak yer alıyor. Bu kötü şakaya aldanıp rencide olmamak için haberimizi okuyun.

Eğer normal bir internet kullanıcısıysanız, şu aralar "Facebook'taki en çirkin profil fotoğrafı", "Facebook sapığı" ya da "Facebook'taki alçak dolandırıcı" gibi ibarelere denk gelmişsinizdir. Bu gibi bağlantılara tıkladığınızda gördüğünüz manzara karşısında rencide olmanıza gerek yok. Çünkü verilen link, oturum açmış olduğunuz Facebook hesabınızdaki profil resmine doğrudan giden bir bağlantıdan ibaret.

Bağlantı Oyunlu Cin Şaka

Diğer bir deyişle, bu gibi konularda bağlantıya tıklayan herkes, kendi Facebook profil fotoğrafını karşısında görüyor. Kullanıcıları dumura uğratan bu şakanın ilk olarak nerede çıktığı belli olmasa da, internette çoğu kişiyi başarıyla kandırdığı kesin. Siz de yeni şakalarda kullanmak isterseniz, ilgili bağlantı burada.

erhan-face.jpg

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Abi Facebooka üye Misin yok nasıl bişey orası güzelmi aman abi boşver amele kaynıyor:)

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Bugün burda sevgili adminimiz tarafından yapıldı bu şaka ne denir ki başka? :D

cndr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekşi sözlükte geyiği baya dönüyodu geçenlerde. tabi insan anlıyo öyle bi durum olduğunu ama içtende acabada geçmiyo değil :p

birde facebook bunu hangi mantıkla yaptı onuda çok merak ediyorum..

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cok orijinal bir saka olmus. Ben karsilasmadim ama karsilassaydim afallardim herhalde

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
dolandırıcı falan değil, URL e bakarsanız doğrudan resmin adresine götürdüğünü görürsünüz.Bence Facebook yöneticilerinin yaptığı bir şey bu :D

uyusukpasa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya bunu bloggerde nasıl yapcazzz bi türlü ekleyemedimm

hadi yaa yok mu bi hayır severrr

Panculli

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben işyerindeyken bakmıştım kafamda dalgındı biraz kendi profilim çıkınca link bozuk herhalde diye düşündüm :wassat: :)

ASREMA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerçekten hoşdeğil ama insan eğleniyor he he he he