Önerebileceğiniz harici disk markası var mı?

Bu konuyu okuyanlar

cansel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 250 GB harici disk almayı düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? Herkese kolay gelsin ^^

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Seagate ST9160821U2-RK External 160GB Hard Drive

Maxtor OneTouch II External USB Drive 250 GB

Western Digital Media Center --> 250 gb (bunu bi ara bul incele..beğeneceksin...)

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Burak' ın gösterdiği üç external diskte gayet güzel. Ama karşına olurya Western Digital My Book çıkarsa sakın alma tavsiye etmem. Sorun çıkarıyorlar. Bilgin olsun. ;)

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Selamlar,

WD My Book Essential'lar bazı modellerde RAID bile yapıyor bildiğim kadarıyla; ayrıca içindeki diskler ürünün garantisi devre dışı bırakılmadan değiştirilebiliyordu. Ama açıkçası hiç inceleme fırsatım olmadı.

Diğer taraftan Maxtor'un Seagate ürünü olması güvenimizi bir puan daha artırıyor.

Güzel günler,

cansel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üyecikten tüm yıldızlılara teşekkürler :) Ben üyecik olsamda bu sitenin ilk üyesiyim.. :)

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Selamlar,

cansel dedi ki:
üyecikten tüm yıldızlılara teşekkürler :) Ben üyecik olsamda bu sitenin ilk üyesiyim.. :)

Hakikaten ilk üyemiz olman yanında ilk mesajın için iki seneden daha fazla beklemeni affetmiyoruz Cansel :)

Güzel günler.

cansel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Madem kalbinizi kırdım, ilk mesajımı bu kadar geç attığım için tüm SDN ailesinden özür dilerim. Affedin beni :$ :)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Selamlar,

WD My Book Essential'lar bazı modellerde RAID bile yapıyor bildiğim kadarıyla; ayrıca içindeki diskler ürünün garantisi devre dışı bırakılmadan değiştirilebiliyordu. Ama açıkçası hiç inceleme fırsatım olmadı.

Diğer taraftan Maxtor'un Seagate ürünü olması güvenimizi bir puan daha artırıyor.

Güzel günler,

RAID yapabilmek, nedir üstad ?

EDIT: Günlük kasa kayıtlarının yedeğini alabileceğim bi' harici Harddisk tavsiyesi de ben istesem. Çok esnek bi' bütçeye sahip değilim. Çünkü ne söylersem söyleyeyim, peder bey herhangi bi' teknoloji ürünün sanal masraf olduğunu düşünüyo. |) Çok yetenekli olmasına gerek yok, güvenli ve problemsiz olsun yeter ?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
cansel dedi ki:
vay be tüylerim ürperdi bugünleri de görecek miydim (A) :* ;)
hoşgeldin mi desem hoşbulduk mu desem bilemiyorum

cansel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben hoşgeldin diyeceğim sen hoşbulduk diyeceksin tabiki :)
Arkadaşlar ben SEAGATE 320GB 8MB 7200RPM 3.5 FREEAGENT DESKTOP aldım.. 170 ytl.. Güzel bir ürün tavsiye ederim.. Herkese tekrar teşekkürler..

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
En uzun garantiyi veren firmayı tercih et tabikide.Seagate derim.