Uygulama indirilemedi

Bu konuyu okuyanlar

Cumali0027

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar dün telefonumda bu sorunla karşılaştım uygulama indir diyorum indirilemedi diyor ve bununla beraber 4 uygulama inmedi diyor anlamadım bu sorunu yaşayanlar var mı . ? 6S 64 GB Ekli dosyayı görüntüle 15788

ukaraas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sevgili kardeşim ilk başta telefonu kapatıp açmayı dene eğer çözülmez ise apple store dan çıkış yap ve tekrardan hesabınla giriş yap. Eğer yine düzelmez ise Apple yetkililerine mail yoluyla ulaşmayı dene. En etkili çözümü onlar yapar. Bu arada yeni telefonun hayırlı olsun kardeşim

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar dün telefonumda bu sorunla karşılaştım uygulama indir diyorum indirilemedi diyor ve bununla beraber 4 uygulama inmedi diyor anlamadım bu sorunu yaşayanlar var mı . ? 6S 64 GB Ekli dosyayı görüntüle 15788

9.2.1 güncellemesi bu sorunu düzeltiyordu aslında ama güncelleme mi düzgün yüklenemedi acaba? Bende de birkaç uygulama restore den sonra yüklenememişti ama daha sonrasında 9.2.1 ile düzeldi. Bilgisayardaki iTunes üzerinden indirip eşzamanlama yapmakta alternatif bir çözüm.

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dostum bu sorunu bende yaşadım yaklaşık 2-3 hafta önce. Sana şunu diyebilirim Home+On/off tuşlarına basıp denemek , İnternet'in DNS adreslerini değiştirme , Hard reset ne var ne yok hepsini denedim sorun çözülmedi Haa! birde apple şirketi zaten 9.2.1 ile MDM sunucuları için bi güncelleme gönderdi onuda yükledim sonra denedim gene aynı hatayı veriyordu son çağrem Apple destek'e ulaşıp böyle bir sorunum oldugunu belirttim onlarda bana yarın sizi arıcaz dediler saat filan aldılar ertesi gün iTunes departmanın'dan arayıp Apple kimliğim ile sorunumun olmadıgını söylediler sorunumun kullandıgım internet'den kaynaklandıgını söylediler kullandıgım internet ise Süperonline 50Mbps nasıl böyle bir sorun olucagını anlamadım çağrıyı sonlandırdıkdan sonra Süperonline müşteri temsilcisini aradım ve şikayetimden bahsettim hemen sistem üzerinden güncelleme gönderim modeme hard reset attılar sorunum böylece çözüldü. İnşallah yardımcı olabilmişimdir. İyi Forumlar.

Cumali0027

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostum bu sorunu bende yaşadım yaklaşık 2-3 hafta önce. Sana şunu diyebilirim Home+On/off tuşlarına basıp denemek , İnternet'in DNS adreslerini değiştirme , Hard reset ne var ne yok hepsini denedim sorun çözülmedi Haa! birde apple şirketi zaten 9.2.1 ile MDM sunucuları için bi güncelleme gönderdi onuda yükledim sonra denedim gene aynı hatayı veriyordu son çağrem Apple destek'e ulaşıp böyle bir sorunum oldugunu belirttim onlarda bana yarın sizi arıcaz dediler saat filan aldılar ertesi gün iTunes departmanın'dan arayıp Apple kimliğim ile sorunumun olmadıgını söylediler sorunumun kullandıgım internet'den kaynaklandıgını söylediler kullandıgım internet ise Süperonline 50Mbps nasıl böyle bir sorun olucagını anlamadım çağrıyı sonlandırdıkdan sonra Süperonline müşteri temsilcisini aradım ve şikayetimden bahsettim hemen sistem üzerinden güncelleme gönderim modeme hard reset attılar sorunum böylece çözüldü. İnşallah yardımcı olabilmişimdir. İyi Forumlar.

hattım türkcell internet hızı da baya yüksek ben ne yapmayalım bilmiyorum ki :/

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hattım türkcell internet hızı da baya yüksek ben ne yapmayalım bilmiyorum ki :/
Sorunun Mobil internetinden kaynak lanıyorsa bilmiyorum ben Kablosuz bağlantı üzerinden bu sıkıntıyı yaşıyordum mobilden uygulama indirirken hiç bir sıkıntı yaşamıyorudum.

OguzcanG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uygulamayı hücresel üzerinden başlat ve durdur sonra wifiye bağlan sorun çözülüyor bende hala aynı sorun var bu şekilde çözüyorum hücreselden biraz başlatıp hemen durdurup wifiye geçip devam ettiriyorum sorunsuzca iniyor

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
uygulamayı hücresel üzerinden başlat ve durdur sonra wifiye bağlan sorun çözülüyor bende hala aynı sorun var bu şekilde çözüyorum hücreselden biraz başlatıp hemen durdurup wifiye geçip devam ettiriyorum sorunsuzca iniyor
Her ne kadar küçük sorun olursa olsun insanın inmeyen tüm uygulamalar için öyle yapması zamanla sinirini bozar :D

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çok haklısınız ama apple bu sorunu halledene kadar başka çaresini göremiyorum
Apple'den kaynaklı bir sorun vardı ve sorunu 9.2.1 MDM sunucularında uygulama indirilemedi hatası için düzelttiler sorun hala devam ediyorsa genel olarak internet alt yapılarında bi sıkıntı vardır çünkü uygulamayı telefon degıl İnternet indiriyor zaten ne zaman Türkiyede internet düzgün oldu ki ?

OguzcanG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben hala sorunun apple tarafinda oldugunu dusunuyorum cunku 3 hafta once italya da internette ayni sorunu yasiyordum belli uygulamalarda

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben hala sorunun apple tarafinda oldugunu dusunuyorum cunku 3 hafta once italya da internette ayni sorunu yasiyordum belli uygulamalarda
Şahsen bende yaşadım ve tam tersi düşünüyorum zaten en yukarıda yazdıgım cevabı okursanız internet alt yapısından oldugunu anlarsınız. :D

Oguzhan5559

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Aynı sorunlar bende de oluyor başka wifiden denemedim sorun kesin wifiden mi ve superonline kullanıyorum müşteri temsilcisine nasıl şikayetinizi belirttiniz tam olarak ne dediniz ?

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynı sorunlar bende de oluyor başka wifiden denemedim sorun kesin wifiden mi ve superonline kullanıyorum müşteri temsilcisine nasıl şikayetinizi belirttiniz tam olarak ne dediniz ?
Biraz geç oldu kusura bakma ilk önce apple desteği aradım ve internet sağlayıcımdan olduğunu bana bildirdi ardından superonline müşteri hizmetlerini aradım ve sorunumu belirttim uygulama inmediğini hemen sistem üzerinden modem reset attırdılar ardından farklı bi DNS adresi verdiler onu yazdıkdan sonra sorunum çözüldü.

Oguzhan5559

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz geç oldu kusura bakma ilk önce apple desteği aradım ve internet sağlayıcımdan olduğunu bana bildirdi ardından superonline müşteri hizmetlerini aradım ve sorunumu belirttim uygulama inmediğini hemen sistem üzerinden modem reset attırdılar ardından farklı bi DNS adresi verdiler onu yazdıkdan sonra sorunum çözüldü.
Eyvallah