Lg g4 mü sony xpreria m5 mi veya başka telefonmu ??

HANGİSİ

• G4

Kullanılan: 4 57.1%
  • M5

Kullanılan: 3 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

cold459

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar g4 ile m5 arasında kaldım fıyatları aynı ama lg den yana cok sıkayet var bu yuzden pek lg sıcak bakmıyorum ve ithalat garanti sızce ne almalıyım ne önerirsiniz ??

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Lg g4 vs sony m5 kiyaalamasi yapacak olursaniz her konuda lg g4 daha basarili cikar.

Lg g4 den sikayetci olan da var memnun olanda var. Bu konu kullanicisan kullaniciya degisir. Fakat lg firmasi g4 modelinde kronik boot sorunu oldugunu acikladi. Bu detay aklinizda olsun. Ama soyle de bir gerceek varki 1500 e suanda lg g4 den daha iyi bir telefon almanizinda imkani yok. Anca ikinci el samsung s6 alabilirsiniz o fiyata veya note 4. O nedenle karar sizin. Iki urun arasindan ben olsam g4 alirdim.

Alternatif olarak dusundugunuzde 1500 civarina cokta urun yok. Sony m5 var. Huawei g8 var. Sony xperia z3 bulursunuz belki.

Eger aceleniz yoksa bu ay icinde mwc 2016 da yeni modeller tanitilcak o zaman note 4 ce s6 nin fiyati duserse sidir bunlardan alabilirsiniz. Cunku note4 ve s6, lg g4 den daha iyi urunler. Bira sabredin mart ayinda alirsiniz guzel birsey.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
O fiyata G8/P1/Z3/ikinci el Z3+/G4/M5/Note 4/z5C var.

A(2016) denince es geçin. Samsung'dan Note 4/5 ya da S6 alınır. Başka da bir şey alınmaz.

Eleme yaparsak

G8/P1 S615 var. Şeytan görmüş gibi kaçın bu işlemciyi görünce. O fiyata gelip hala S615li işlemciye sahip cihazlar kullanılıyorsa.

M5 güzel bir cihaz ama ufak tefek stabilite sorunları var. Arayüzde ne kadar akıcı olsa da oyun esnasında ara sıra kusurlarını göstermeye başlıyor. Nedense Mt6795'i en iyi kullanan firma Meizu bence. Çok daha stabil çalışıyor Flyme OS ile.

Z3 alınabilir. Ama sadece alınabilir. Rakiplerine göre eski kaldı ancak Sony güncelleme desteğini kesmedi hala. Büyük ihtimal 6dan sonra bir güncelleme daha alır böyle de biter.

Z3+, Z5 den daha fazla ısınan bir cihaz da olsa yine de performansı iyi bir cihaz.

Z5C, oyun canavarı, 720p ekran ile iyi bir batarya performansı gösteriyor. S810'un meşhur ısınması Z5 serisinde çok da rahatsız etmeyecek seviyeye gelmiş. Ki 720p ekranıyla cihazı pek ısıtmayacaktır S810.

G4 LG'nin en akıllı hamlelerini yaptığı cihazı. S810 yerine daha az ısınan S808, arka tarafının düşmelere karşı hasarı minimuma indirmek için eğimli oluşu.
Ekran ve kamerada 2015'in birincisi oluşu vs. Kullanım kolaylığı için üretilmiş bir cihaz.

Ama kronik boot sorununu onayladı LG. Bu sorun teşkil edebilir. Ama LG garanti dahilinde tamir edeceğinden bahsetmişti bu sorunu yaşayan cihazlarını.

Note 4, Samsung'un performansa önem verdiği ikinci cihazı (Alpha da zamanının birincisiydi her ne kadar aşağılasak da, GPU pek iyi değildi yoksa işlemci 20nm idi.). Alınabilir bir cihaz. Ancak Samsung tema marketi desteğini Note 4 e vermeyerek gene o ünlü şanından (yeni güzel özellikleri eski cihazlarına vermeme) bahsetmiş oldu bu özelliği istiyorsanız Samsung Note 4 sizin için en iyi tercih olmayacak. Bu sefer de ikinci S6ya yönelmeniz gerekecek.

REGAİP14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar g4 ile m5 arasında kaldım fıyatları aynı ama lg den yana cok sıkayet var bu yuzden pek lg sıcak bakmıyorum ve ithalat garanti sızce ne almalıyım ne önerirsiniz ??
m5 kasa açılma sıkıntısı yüzünden ciddi problemler yaşayabilirsin bence

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Saydıkların arasında M5 ama samsung u da düşünmende fayda var. :)

CaStRoLL

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
M5 daha tok bi tasarımı var ancak çoğu incelemelerde belirtidiği gibi arka kapakda açılmalar meydana gelmekte ama anormal bir kamera performansı var MediaTek Helio X10 işlemci kullanıyor ancak G4 seni daha çok memnun eder ikiside güncelleme sıkıntısı çekmez bütük ihtimal ama sonuçta G4 amiral gemi konumunda . Ayrıcı m5 kutu içinde çıkan kulaklıkta beş para etmez ve hızlı şarj yok diye biliyorum. G4 al geç

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
G4'ün karpuz misali kelek çıkma olasılığını da unutmayalım.

cold459

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg g4 sorunları nedeniyle ve g5 cıkacagı ıcın iphone 5 s aldım 2..el 1 haftalık 1.250 tl ye en azından fiyatı pek düşmez g5 cıkınca eger iyise ona gecerim g4 ve m5 arasında kıyaslama yapcak olursak m5 kasası lg g4 göre cok cok iyi o yuzden m5 kıyaslmasını koymusdum

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
lg g4 sorunları nedeniyle ve g5 cıkacagı ıcın iphone 5 s aldım 2..el 1 haftalık 1.250 tl ye en azından fiyatı pek düşmez g5 cıkınca eger iyise ona gecerim g4 ve m5 arasında kıyaslama yapcak olursak m5 kasası lg g4 göre cok cok iyi o yuzden m5 kıyaslmasını koymusdum

lg g5 in tasarımı oldukça berbat olmuş cidden yakıştıramadım ben.

Akbey51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende umreden m5 getirtmek istiyorum fakat sorunlar çıkıyor dedikleri için garanti sorunu yaşarım diye korkuyorum garantisi turkiyede gecerlimi cevaplar siniz sevinirim

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
Bende umreden m5 getirtmek istiyorum fakat sorunlar çıkıyor dedikleri için garanti sorunu yaşarım diye korkuyorum garantisi turkiyede gecerlimi cevaplar siniz sevinirim

malesef türkiyeye geçerli değil illa garantiye vereceksen umreye gdip oradan garantiye vereceksin :)

ülkeye girerken pasaporta kaydettirmen gerekiyor yoksa imei sorunu yaşarsın telefon kaçak olur 60 gün içinde kapanır (Telefon çekmez - "Servis Yok" 'der)

kapandımı imei atılabiliyor illegal yollarla ama tavsiye etmem

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Lg g4 net olarak bu tercihte secilecek telefondur. Fazla soze gerek yok her yerde m5 i tokatlar