Bilgisayar Ani Kapanma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Mert Tatar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar CS:GO oynarken oyunu açdıktan bi 10,15 dk sonra bilgisayar donuyor mu desem ne desem yani monitor ''Lütfen Kabloyu Kontrol Edin Diyor'' ama bilgisayar sorunsuz çalışıyor.Ekran Kartım AMD Sapphire R9 280X Bilgisayarı açıyorum her şey normal olarak çalışıyor fanlar vs. donma olayı olurken ekran bi anda kararıyor ve son çalan ses tekrarlanıyor. Acaba sorun hangi parçadadır

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar CS:GO oynarken oyunu açdıktan bi 10,15 dk sonra bilgisayar donuyor mu desem ne desem yani monitor ''Lütfen Kabloyu Kontrol Edin Diyor'' ama bilgisayar sorunsuz çalışıyor.Ekran Kartım AMD Sapphire R9 280X Bilgisayarı açıyorum her şey normal olarak çalışıyor fanlar vs. donma olayı olurken ekran bi anda kararıyor ve son çalan ses tekrarlanıyor. Acaba sorun hangi parçadadır

Ekran kartı ve işlemciyi ısınıyor mu diye bi kontrol et

Mert Tatar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nereden Kontrol Edebilirim Acaba? Normal Isı Değerleri Kaç Olmalı ?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Aida 64 yazilimi ile oyun ici sicakliklari ogrenip buraya yazabilirsin. Oyun disi yuk altinda degilkenki sicakliklara da bak.

Mert Tatar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Oyunda En Fazla 48 Dereceyi gördü sistem

Trollust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartı çok ısındığı durumda görüntüyü keser. Bana da olmuştu ekran kartının üstündeki fanı ve altını temizledim sorunsuz çalışıyor.