Lumia 950 Ailesi Türkiye'de!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Lumia 950 Ailesi Türkiye'de!

Microsoft'un geçtiğimiz yılın sonunda resmiyet kazandırdığı üst seviye akıllı telefonları Lumia 950 ve Lumia 950 XL, Türkiye'de satışa sunuldu. İşte Lumia 950 ve Lumia 950 XL fiyatları.

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Snarpdragon 820 li telefonlar tanıtılacakken yakında microsoft geç davrandı. Neden teknoloji olarak bir 8 ay geriden geliyorlar anlam veremiyorum. Özellikle satişlarinimi düşürmek istiyorlar. Evet WP telefonlar stabil vs ama uygulama mağazası güçsüz diyoruz. Uygulama mağazasında binlerce çöp oyun olmasına gerek yok ama İnstagram Beta hala güncel degil periscope direkt olarak yok. Yani en azından google play marketin en cok indirilen 500 uygulaması WP de olmalı. Koskoca Windows bunu nasil başaramiyor anlamiş değilim. Hataları düzeltseler güzel olacak bir telefon ile WP kullanmayi düşünüyorum ama oda şuan değil. Şu hataları düzeltin artik. 3 sene evvel WP 8 geldiginde yenisiniz dedik ama 3 seneden bahsediyoruz artık birşeyler değişmeli.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Fiyat konusuna değinmeyi unutmuşum. Şahsen fiyatların çok pahali oldugunu düşünmüyorum e azından Snapdragon 810 lu Xperia Z5 ile karşılaştirdiğinizda 950 xl ayni seviyede diyebiliriz. ama iyi bir satiş istiyorlarsa biraz daha agresif bir satiş politikası ile fiyatlarını düşürmeliler. Böyle yaparlarsa belki daha çok kullanıcıyı iyi teknik özellik uygun fiyat ile çekebilirler.

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
2015'in sonlarına doğru win10 final sürümü dağıtılmaya başlanacaktı güya ama şubatın yarısı oldu hala tık yok :hammer:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Eeeeey microsoft sen bi 10 güncellemesini ver hele

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Ben hala anlamıyorum. Hangi insan ucuz bile olsa Windows 10 for Mobile kullanmak ister?

Redmi 3 desek Lumia 550den ucuz.

Xperia Z5 desek L950 XL ile aynı fiyatta.

Arada kalanları saymıyorum bile.

Microsoft ekosistem oluşturmayı acilen bıraksın ve android tabanlı bir işletim sistemi oluştursun kendine. Ve acilen Intel/Mediatek ile partner olsunlar. Çöp S210/S400 ler yerine kaliteli Mt6750/T, Mt6735/M leri tercih ederim.

Tabi orta seviye için Mt6752/M ve üst seviye için Helio/intel atom tercih etse çok güzel olur.

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
W10 L950 Kullanıyorum. gayette memnunum. Tek suç uygulama geliştiricilerinde.

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bence Microsoft Google ile anlaşmalı bazı programlar için. Google IOS'a yaptığı gibi bazı programlarını Windows mobile içinde yapmalı.

Ayrıca microsoft apple'ın yaptığı gibi geliştiricilere platformunu açıp teşvik etmeli, cazip teklifler sunmalı.

arribariba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ürünü şu aralar satın almak istiyorum hiçbir teknoloji markette vs yok? Önerisi olan arkadaşlar var mı? Teşekkürler.

arribariba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle öneriniz için teşekkürler. Bu yolladığınız N11'de olan ürünü gördüm hatta soru sordum telefon açmamı söylediler. Satıcı firma ile telefonda görüştük. Cihaz kutusu açılmış vs o halde bu fiyatı istiyorlar. Sahibinden'de ise evet hepsi yurt dışı ve 2.el cihazlar. Ben sıfır cihaz arıyorum veya çok temiz yeni ürün olabilir.