Sony C5 ultra sim karta numara kaydetme hakkında

Bu konuyu okuyanlar

FDBEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese mrblar foruma yeni üye oldum 2 - 3 gün önce sony c5 ultra aldım sim kartı kestirdim taktım numaraları görmüyor telefon numaraları Google hesabıma aktardığımda sim deki numaraları görüyor ayrıca telefona numara kayıt ederken simi göstermiyor bana sadece telefon hafızasını gösteriyor bide gmail hesaplarımı gösteriyor simide göstermiyor .Sime numara kaydı yapamıyorum nasıl bir yol izlemeliyim bana yardımcı olurumsunuz herkese tşkler..

Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar herkese mrblar foruma yeni üye oldum 2 - 3 gün önce sony c5 ultra aldım sim kartı kestirdim taktım numaraları görmüyor telefon numaraları Google hesabıma aktardığımda sim deki numaraları görüyor ayrıca telefona numara kayıt ederken simi göstermiyor bana sadece telefon hafızasını gösteriyor bide gmail hesaplarımı gösteriyor simide göstermiyor .Sime numara kaydı yapamıyorum nasıl bir yol izlemeliyim bana yardımcı olurumsunuz herkese tşkler..
Kardeşim o hiçbir arızası yok sadece telefon sim karttaki numaraları nedense göstermiyor sony nin dandikliği aslında Android ile gelen bi dandiklipi önceden böyle değildi aynı sorun bende de ver

Reaksiyon puanı
3
Kardeşim o hiçbir arızası yok sadece telefon sim karttaki numaraları nedense göstermiyor sony nin dandikliği aslında Android ile gelen bi dandiklipi önceden böyle değildi aynı sorun bende de ver

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
@FDBEN Kesilen sim kartlar genelde düzgün çalışmıyor. Tavsiyem kesilmiş değil orjinal sim kart kullanın.

Sorunlarınıza gelince.

1. Rehberde bir dan fazla hesaba kayıtlı numaral kişiler görünüyorsa ve bunu istemiyorsanız yapmanız gereken.

Kayıtlara girip üstteki üç noktalı seçenekler kısmından filitreleyi seçip rehberde görünmesini istemediğiniz hesapların tikini kaldırmak.

2. Kişi eklerken sim seçmek ise söyle: Aşagıdaki resimde ok ile işaretli yeri tıklayıp kişiyi istediğiniz yere kayıt edebilirsiniz.

Z7rJQk.jpg