Regsvr32 exit code 0x3 hatası

Bu konuyu okuyanlar

Kevin-Cosner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar malesef üç gündür o kadar araştırmama ve uğraşmama ragmen ses kartı driverinı bir türlü bilgisayarıma tanıtamadım.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Hatanın resmini sizlerle paylaşıyorum.Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Sistem Bilgileri
Microsoft windows xp professionel 32 bit
Version 2002 service pack 3
cpu:İntel core 2 duo e7500
Anakart Asus p5kpl-am se
ram ddr2 2 gb
Grafik kartı:Atı radeon hd 3600

http://hizliresim.com/JnorGq

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
konu Güncelse hata setupun kendisinde yani düzgün inmemiş ve bozuk :(

Kevin-Cosner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yükleyeceğim ses kartı bu firmanın o yüzden kendi sitesinden indiriyorum uyumlu olan driverını

Kevin-Cosner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dediğim gibi driverı focusritenin kendi sitesinden indiriyorum" scarlett-solo-3.1.10-221.exe" büyük ihtimalle problem bende galiba o yüzden yüklenmiyor yukarda vermiş olduğum hata devam ediyor. 2000 yılından beri kendime ait bilgisayarım var o tarihten bu tarihe kadar bilgisayarda bu kadar uğraştığımı hatırlamıyorum.bişeyler yüklüyorum pcnin başka tarafında sorun çıkıyor onu düzeltiyorum başka birşey yüklüyorum yine başka bir sorunla karşılaşıyorum hatanın gösterdiği dosyalar bozulmuş veya zarar görmüş olabilir diye onları düzeltmek adına proğram indirdim xp nin cdsini bulamadım format cd si oluşturdum bu sefer pc başka hatalar verdi :) kaçgünlerdir resmen bezdirdi beni :) Evet dediğiniz gibi işletim sistemini değiştireyim diyordum hatta hemen yapacaktım pc de olan resim,müzik ve belgeleri dvd ye kaydedeyim dedim ondada sorun çıktı :)) biraz uğraştan sonra onuda düzelttim.Yüklenecek boyut fazla olunca bir tane harici harddisc alayım dedim ama ssd yi görünce durakladım şuan ssd harddiskleri inceliyorum sistemime uygunmu, diye kısacası bu zamana kadar binlerce program indirdim kurdum ilk defa bir sorunu halledemedim o yüzden kendime gülüyorum :)

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Dediğim gibi driverı focusritenin kendi sitesinden indiriyorum" scarlett-solo-3.1.10-221.exe" büyük ihtimalle problem bende galiba o yüzden yüklenmiyor yukarda vermiş olduğum hata devam ediyor. 2000 yılından beri kendime ait bilgisayarım var o tarihten bu tarihe kadar bilgisayarda bu kadar uğraştığımı hatırlamıyorum.bişeyler yüklüyorum pcnin başka tarafında sorun çıkıyor onu düzeltiyorum başka birşey yüklüyorum yine başka bir sorunla karşılaşıyorum hatanın gösterdiği dosyalar bozulmuş veya zarar görmüş olabilir diye onları düzeltmek adına proğram indirdim xp nin cdsini bulamadım format cd si oluşturdum bu sefer pc başka hatalar verdi :) kaçgünlerdir resmen bezdirdi beni :) Evet dediğiniz gibi işletim sistemini değiştireyim diyordum hatta hemen yapacaktım pc de olan resim,müzik ve belgeleri dvd ye kaydedeyim dedim ondada sorun çıktı :)) biraz uğraştan sonra onuda düzelttim.Yüklenecek boyut fazla olunca bir tane harici harddisc alayım dedim ama ssd yi görünce durakladım şuan ssd harddiskleri inceliyorum sistemime uygunmu, diye kısacası bu zamana kadar binlerce program indirdim kurdum ilk defa bir sorunu halledemedim o yüzden kendime gülüyorum :)
Sen benim hayatımın tekrarını yaşıyorsun ben 2008'den beri pc kullanırım ve hata beni bırakmaz googleye şöyle yaz "linux kurulumu? sdn" tırnakları koyma :D sdn forumda benim konum var oraya gir tam 10 sayfa sorun var gir bi :D

Kevin-Cosner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
:D goldteam demekki hatalarla uğraşa uğraşa yılmıyoruz tam tersine bizi kamçılıyor :D daha sonra kendimizi sorunlara adıyoruz :) ses kartının driverını yazdım bak bakalım snin pc ye inecekmi büyük ihtimalle yüklenir ah birde ben yükleyebilsem :D

Kevin-Cosner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sorunu bulurbulmaz paylaşayım cihazın üreticisine mail atmıştım cevap gelmiş windows xp işletim sistemini desteklemiyormuş malesef windows 7 kurmamı iletmişler büyük olasılıkla işletim sistemini değiştirince sorun çözülür goldteam34 katkın için teşekkürler arkadaşım :)