Apple Watch İcloud Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Beyazıt07

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar ilk çıktığında aldığım apple watch'u arkasındaki yazılar silindiği için değişim oldu. 2 cihazda aynı şekilde oldu ve kvk garantisine verdim. verirken sıfırladım. tam 1 ay oldu ve cihaz geri geldi. beni aradiklarında iphone'u bul özelliği açık kalmasıymış. apple müşteri hizmetleri ile görüştüm ve 2 kere kilidi kaldırdık ama geri geldi sonuçta. şimdi eşleme yapmaya calişiyorum. 0'dan etkinleştirmeye calışırken bu adresi olması saçma değil mi? yeni bir apple watch olarak ayarla dediğimdede aynısı cıkıyor. Bu aygıt şu anda bir apple kimliğine (a****@msn.com) bağlı. bu aygıtı ayarlamak için kullanılmuş olan apple kimliğiyle giriş yapın diyor. Yardımlarınızı bekliyoırum

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefon içerisindeki Apple watch uygulamasından saatini unpair etmen gerekiyor. O esnada zaten uyaracak seni iPhone mu bul kapatılsın mı diye gir şifreni kapat sonra dokunma yolla servise.

Beyazıt07

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
10
ben kvk'ya giderken iphone 6 ile apple watch aynı anda verdim 2sinide sıfırladım da verdim telefon değişimi yapıldı apple watch da iphone bul özelliği cıktı. sonuc olarak kvk'dan geri gelen watch'u aldım yeniden kurup sıfırlayayim dedim ve olmadı icloud adresim a****@msn.com değil benim anlatabildim sanırım

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonu ya da saati sıfırlamak o özelliği kaldırmaz ama serviste de bir saçmalık olmuş olabilir. Öyle bir durum varsa şikayetçi olursun. Hangi gün aktivasyon yapıldığı tarihi görünüyor bizim sistemlerde. O gün servisteyken bu özellik açılmış olarak görünüyorsa servisin suçudur.

Servisin suçu değilse de fatura ile birlikte +90 216 282 15 11 i arayıp 2 ye bas kaldıralım iPhonemu bulda kullanılan kimliği sunuculardan. Sonrasında cihazı verirsin servise. Servisten geldiğinde de doğrusunu girersin.