Samsung galaxy a7 hakkında düşünceleriniz? Memnun musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Erbek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsungun 2016da yenilediği a7 hakkında kullanıcı yorumlarınız...:huh::huh:

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Gpu vasat hatta vasat üstü.

Eğer Samsung takıntınız varsa

Note 4 varken bu telefonu almak gibi bir hataya düşmeyin.

Samsung olmasın başkası olsun derseniz de G4/z5C var.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Samsungun 2016da yenilediği a7 hakkında kullanıcı yorumlarınız...:huh::huh:
gpu o fiyata çok kötü ekranlarda görüş açısı değiştiginde mavimsi oluyormuş(herkes anlayamıyor profesyoneller bakması lazım) note 4 öneririm....

Erbek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beni 4-5 yıl idare etmesi lazım.Bu açıdan 5s'i önerirmisiniz

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Beni 4-5 yıl idare etmesi lazım.Bu açıdan 5s'i önerirmisiniz
şimdi şöyle bişe var ben anlık takılmaları önemsemiyorum diyorsan 5s al eğer önemsiyorsan o fiyata birçok 5sden üstün android cihazı var snapdragon 810 kullanan LG G Flex 2 var 1100 lira civarında satılıyor tavsiye ederim. Z5 Compact var 1500 lira civarı o da sağlam bir telefon. Bu telefonlar seni rahat götürür 4-5 yıl.

Erbek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi şöyle bişe var ben anlık takılmaları önemsemiyorum diyorsan 5s al eğer önemsiyorsan o fiyata birçok 5sden üstün android cihazı var snapdragon 810 kullanan LG G Flex 2 var 1100 lira civarında satılıyor tavsiye ederim. Z5 Compact var 1500 lira civarı o da sağlam bir telefon. Bu telefonlar seni rahat götürür 4-5 yıl.
LG G Flex 2yimi LG G 3ümü tavsiye edersiniz ?

Erbek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anlık takılmalar fazla oluyormu bilginiz varmı

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
[h=2]Samsung galaxy a7 gayet güzel heleki batarya performansı süper.[/h]

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Aldığıma bin pişmanım.Eski nesil A7 daha iyi bu cihazdan.Kağıt üstündeki özelliklere aldanmayın.GPU kötü , oyun performansı rezalet.Antutu da rezalet skor alıyor.17 Ocakta aldığım cihaz daha 1 ay dolmadan programlarda hatta boşta bile kasıyor.Satın aldığım Samsung bayisi cihazla ilgilenmedi.Servise götür dedi. 1800 TL verdim pişmanım.Batarya performansına diyecek yok. 3300 Mah batarya var ne kadar kullanırsan kullan 1,5- 2 gün kesin çıkartıyor.3G gün boyu açık olmasına rağmen.Yine de tavsiyem ALMAYIN , ALDIRMAYIN. Servise götüreceğim boş bir zamanımda.Sonuçlarını buraya yazarım.Konu mümkünse sabit kalsın.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Aldığıma bin pişmanım.Eski nesil A7 daha iyi bu cihazdan.Kağıt üstündeki özelliklere aldanmayın.GPU kötü , oyun performansı rezalet.Antutu da rezalet skor alıyor.17 Ocakta aldığım cihaz daha 1 ay dolmadan programlarda hatta boşta bile kasıyor.Satın aldığım Samsung bayisi cihazla ilgilenmedi.Servise götür dedi. 1800 TL verdim pişmanım.Batarya performansına diyecek yok. 3300 Mah batarya var ne kadar kullanırsan kullan 1,5- 2 gün kesin çıkartıyor.3G gün boyu açık olmasına rağmen.Yine de tavsiyem ALMAYIN , ALDIRMAYIN. Servise götüreceğim boş bir zamanımda.Sonuçlarını buraya yazarım.Konu mümkünse sabit kalsın.
almadan önce neden araştırmadın be kardeşim adına üzüldüm sat fazla geçmeden ve git note 4 al....

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
almadan önce neden araştırmadın be kardeşim adına üzüldüm sat fazla geçmeden ve git note 4 al....
tabi ki araştırdım fakat ürünü ön siparişle aldım. ülkeye giriş yapmamıştı.o nedenle kullanıcı yorumları yoktu.tamamen şansa aldım diyebilirim.ilk defa bir elektronik cihazda sorun yaşıyorum enteresan.spec olarak gayet iyi cihaz ama kullanımda can sıkıyor.bugün servise verdim.servis raporunu burada paylaşacağım.bakalım neler olacak ?

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
s6 - s6 edge -s6 edge plus yada note5 - note 4
telefonlarından birini tercih etmelisin bence :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
tabi ki araştırdım fakat ürünü ön siparişle aldım. ülkeye giriş yapmamıştı.o nedenle kullanıcı yorumları yoktu.tamamen şansa aldım diyebilirim.ilk defa bir elektronik cihazda sorun yaşıyorum enteresan.spec olarak gayet iyi cihaz ama kullanımda can sıkıyor.bugün servise verdim.servis raporunu burada paylaşacağım.bakalım neler olacak ?
işte özellikler iyi ama kullanıcı deneyimi de önemli keşke piyasaya çıktıktan sonra alsaydın,neyse olan olmuş geçmiş olsun tekrar....

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
işte özellikler iyi ama kullanıcı deneyimi de önemli keşke piyasaya çıktıktan sonra alsaydın,neyse olan olmuş geçmiş olsun tekrar....
bazı cihazları beğenirsin bunu alıcam dersin ya o şekilde aldım. normalde samsungun note serisi ve a serisi hariç tasarımsal cezbedici bir yanı yok.O nedenle yeni 2016 A serisi hoşuma gitti.Tasarımsal olarak harikulade.Bazı çizgileriyle bütün markalar artık birbirine benziyor.Neyse zaten bu sondu.Bundan sonra sadece Note serisi alırım , onu da sd kart girişine yer verdiği zaman.Artık 64GB lık Apple cihaz zamanı.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
bazı cihazları beğenirsin bunu alıcam dersin ya o şekilde aldım. normalde samsungun note serisi ve a serisi hariç tasarımsal cezbedici bir yanı yok.O nedenle yeni 2016 A serisi hoşuma gitti.Tasarımsal olarak harikulade.Bazı çizgileriyle bütün markalar artık birbirine benziyor.Neyse zaten bu sondu.Bundan sonra sadece Note serisi alırım , onu da sd kart girişine yer verdiği zaman.Artık 64GB lık Apple cihaz zamanı.
neyse hayırlısı olsun note serisi ve s serisi haricinde samsung'dan telefon alınmaz bence...

A

air

SDN Okuru
size tavsiyem ya note 3 yada note 4 alım cok güzel ve kullanışlı gayettte sağlam bi telefon

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Cihazı kısa süreliğine denedim. A7 için şunu söyleyebilirim ki cpu-gpu-kamera hariç ekran ve kasa ölçüleri ne göre tek el kullanımı çok iyi. 5.5" boyutunda belkide rakipsiz ki 3300mah da bataryası mevcut.

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
merhaba arkadaşlar ben htc desire 820 kulladım.şuan samsung almayı düşünüyorum.galaxy A7 2016 mi NOTE 4 hangisini tavsiye edersiniz..
sık sık telefon değiştirme gibi bir durumum yok.ikisinin de fiyatları aynı..

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
merhaba arkadaşlar ben htc desire 820 kulladım.şuan samsung almayı düşünüyorum.galaxy A7 2016 mi NOTE 4 hangisini tavsiye edersiniz..
note 4 almanı öneririm kardeşim...

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Note 4 al yoluna bak")