6s şarj göstergesi %95 den % 27

Bu konuyu okuyanlar

Cumali0027

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefonumun şarj göstergesi an itibariyle yüzde 95 den yüzde 27 ye düştü geçenlerde ise sarjdayken yüzde 40 da kalmış idi neyden kaynaklanıyor sorunu yaşayan var mı ? 6S 64 GB

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Arkadaşlar telefonumun şarj göstergesi an itibariyle yüzde 95 den yüzde 27 ye düştü geçenlerde ise sarjdayken yüzde 40 da kalmış idi neyden kaynaklanıyor sorunu yaşayan var mı ? 6S 64 GB
365 securiry'i kullanıyorsan sil. Bir fotmat at. Aynı şey benim başımada geldi. Ama benim telefonum iPhone 5. Şöyle oluyor. Batarya ömrünü doldurursa pat!
Şimdi diyeceksin ne ömür bitmesi. Bazı bataryalarda fabrika çıkışı sorun oluyor. Bende garanti olmadığım için elle değişim yapmış ve sipariş ettiğim bataryanın bozuk olmasına karşın Türkcell'e götürmüştüm. Onlar yapmıştı. Ama sen garantiye yollamalısın. Garanti halladerler işini. Önce teste sokarlar. Sıkıntılımı değilmi.
Sonra sıkıntılıysa yaparlar lakin hata bulmazlarsa geri gönderirler. Eğer sıkıntılı demeye devam esersen başka bir servise yolla. İyi forumlar.
Utkuversus

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Zorludaki Apple Store a gitme şansın varsa, sorun bataryadan kaynaklanmıyorsa, 1-2 saat içinde muhtemelen yenisiyle değişim yaparlar.

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
6S ve pluslarda var bu problem. Restore sonrası düzeliyor ama komple yedek almadan restore etmek lazım. Manuel yedek alınabilir (fotoğraf ve video, rehber ve notlar şeklinde) Daha sonra sıkıntı yaşamazsın. Mağazaya gitme boşuna telefon numarası verecekler ara yardımcı olsunlar diye.

S

SDN Okuru53

SDN Okuru
Merhaba aynı sorun bende de birkaç defa oldu. Telefonum 40-50 seviyelerinde kapanıp bir süre açılmıyor. Sonra yine aynı seviyede açılıyor. Zorluya götürdüm bi hata görmediler

yarkan88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçen gün full dü şarjım. telefon 6S. sahilden periscope açtım güneşin batışını izlettim tüm insanlığa :) tam kapadım uygulamayı telefon kapandı. açmak istediğimde şarjı bitmiş gibi ekranda priz resmi çıkıp telefon açılmıyordu. hemen arabada şarja taktım aleti açıldı %30 şarj var içinde. bu 9.2.1 ile gelen bi sıkıntı mı yoksa batarya pert mi?
not: cihaz aralıkta alındı.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Orjinal şarj aleti kullanmıyorsan ondan da kaynaklanabilir.

yarkan88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Orjinal şarj aleti kullanmıyorsan ondan da kaynaklanabilir.

her zaman orjinal şarj aleti kullanıyorum. ne olur ne olmaz diye arabada şarj cihazı var onu da apple store dan aldım ve ilk defa yolda kaldım diye o gün kullandım zaten.

lilamanela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bu işin aslı en nihayetinde hepimizin yaptığı bir hata telefon şarjda iken oyun oynamak bataryaya işkence çektiriyoruz resmen ve bataryanın ömründen gidiyor batarya yaşlanınca da sapıtmaya başlıyor.

yarkan88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu işin aslı en nihayetinde hepimizin yaptığı bir hata telefon şarjda iken oyun oynamak bataryaya işkence çektiriyoruz resmen ve bataryanın ömründen gidiyor batarya yaşlanınca da sapıtmaya başlıyor.

telefonda oyun yok hiç ama tabii ki şarjdayken kullandıgım oluyor cihazı.

Reaksiyon puanı
3
Kardeşim yorumlar çok uzundu okuyamadım ama yazılımsal ise telefona bi format at yok değil ise hücreleri şaklaban gerekiyor batarya değiştirmeden halletmek için

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Kesinlikle apple store'a götürmelisin

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Telefonun garantisi henüz bitmemiştir herhalde ve garanti kapsamında dahilinde bir arıza gibi

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Bu sorunla ilgili bir yazı okumuştum apple'ın telefonu değiştirdiğine dair. Bulabilirsem göndereyim.

Reaksiyon puanı
3
Bu sorunla ilgili bir yazı okumuştum apple'ın telefonu değiştirdiğine dair. Bulabilirsem göndereyim.
hocam göndermene gerek yok telefon üç kez aynı sorundan dolayı garantiye giderse değişim yapılır kvk gibi dandik yerlerde de bu geçerlidir ama kullanıcı hatası değip değiştirmezler her neyse telefon garanti kapsamı içerisinde ise zaten garantiye gönderin baktınız dandiklik edip haklarınızı yiyorlar hakem heyetine başvurup 2 ay sonra telefonun parasını alabilirsiniz. sorularınız olursa burdayım