Apple, iPhone 7 İçin Samsung'dan Vazgeçiyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Apple, iPhone 7 İçin Samsung'dan Vazgeçiyor!

Apple, A9 ve önceki A serisi işlemcilerin üretimi için Samsung ve TSMC firmaları ile çalışıyordu. Ancak yeni gelen habere göre artık sadece TSMC iPhone 7 A10 işlemci üretecek!

:: Sizce Apple, iPhone 7 A10 işlemci üretimini, sadece TSMC tarafına mı bırakmalı?

Cumali0027

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung ile ilişkisini kesmeli 6S DE ikisi arasında ufakta olsa fark var diyorlardı Samsung biraz da olsa geri de kalkyot testlerde Samsung ile ilişkisini kesmeli

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Üretimi tek bir firmaya vermeyecek kadar akıllı yöneticileri olan bir firma Samsung'un yerine başka bir 2. firma bulacaktır.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Üretimi tek bir firmaya vermeyecek kadar akıllı yöneticileri olan bir firma Samsung'un yerine başka bir 2. firma bulacaktır.
Ben de öyle düşünüyorum. intel ile TSMC'ye birlikte üretir gibi geliyor bana.

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Samsung işlemci teknolojisi olarak tsmc den daha ileride aslında, zaten samsung 14 mikron ile üretim yaparken tsmc 16 mikron ile yapıyor. Samsung işlemcili üretilen cihazlar 4 gram daha hafif ama daha çabuk ısınıyorlar ve pille ilgili şikayetler var. Bu konuda Apple bir açıklama yapmıştı zaten farkı hissedemezsiniz diye ama bence yoğun kullanımda hissedilir yine de.