HTC One M10 Özellikleri - Ana Konu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,325
diğer markaların 2016 amiral gemilerinden daha farklı ve özgün bir özellik göremedik şu ana kadar yapılan sızıntılara göre... özgün bişey olmayınca da sıradanlaşıyor, tercih edilmeyi hak edecek bir albeni olmayınca da ister istemez ilgi alaka göremiyor. zaten burada açılan konudan belli... kimse yorum yazmaya bile gerek görmemiş. htc bu gidişle sanırım nokia olma yolunda hızla ilerliyor.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
diğer markaların 2016 amiral gemilerinden daha farklı ve özgün bir özellik göremedik şu ana kadar yapılan sızıntılara göre... özgün bişey olmayınca da sıradanlaşıyor, tercih edilmeyi hak edecek bir albeni olmayınca da ister istemez ilgi alaka göremiyor. zaten burada açılan konudan belli... kimse yorum yazmaya bile gerek görmemiş. htc bu gidişle sanırım nokia olma yolunda hızla ilerliyor.
Benim favori markam. Aaa... :D

Hadi biraz fanboyluk yapayım.

Dostum HTC telefonlar piyasadaki pek çok telefondan çok daha üstün özelliklere sahip. Elimin altındaki One M8S gerçekten şık ve gerçekten ihtiyaçlarıma karşılık veriyor. Pekala, kamerası tırt olabilir fakat arayüzü oldukça kaliteli tasarlanmış, ses kaliteli muhteşemin de ötesinde ve performans olarak hiç "Allah bin belanı" diye dövdürmedi beni. Ama telefonların pazarlanışı ve fiyatlandırma politikaları gerçekten kötü. HTC'nin adını bile duymamışlar var çevremde, neredeyse ortalama bir uzak doğu markası muamelesi görüyorlar adamlar çoğu çevrede. One M8'in tasarımını iPhone 6'dan arak diyen çıktı lan o derece. Eğer pazarlama politikalarını geliştirirlerse Samsung'un güçlü bir rakibi neden olmasınlar? Sonuçta Sony, LG gibi firmalar sadece donanım özelliğine dayalı pekte özelliği olmayan modelleri piyasaya sunup sunup duruyor. Arayüzleri zaten ağlatıyor adamı, optimizasyon deseniz kim buldu da onlar yapacak... HTC'nin yaklaşımı farklı, en azından adamlar telefonu ortaya atıp bir süre de güncelleme verip bırakmıyor işi.

Bu arada One M10'un tasarımı sevmedim. Telefonun kendisi de çok heyecan verici değil aynen dediğiniz gibi.

fatihselimy

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Yorumlariniza saygi duyuyorum ama bende sizin fikirlerinizin tam tersin m10 un tasarimini cok beğendim.Niye derseneniz diğer modellerinden farkli en azindan.(samsung larin on yuzu hic değişmedi,sony tasarim değiştirmedi)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Yorumlariniza saygi duyuyorum ama bende sizin fikirlerinizin tam tersin m10 un tasarimini cok beğendim.Niye derseneniz diğer modellerinden farkli en azindan.(samsung larin on yuzu hic değişmedi,sony tasarim değiştirmedi)
Aslında webte karşılaştıkça bende sevmeye başladım. Başta nedense pek ilgi çekici değildi, garip ya. :D

somunology

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bu m10 değil de a10 olmalı bence A9 un devamı gibi olmuş daha 10 dakika önce a9 elimdeydi ve htc 10 un görüntüsüyle karşılaştırdım bence A10 olacak

DeReBeY_44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi türlü gelmedi şu parfume merakla beklemekteyim.....