iPhone 6S, telefonumda olan sorunlar

Bu konuyu okuyanlar

Ogireis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumun şarj aleti bozuldu ama başlığı yok kulaklığımda bozuldu teki çalışmıyor ve telefonumda donma bazen parmak izi okumama ve ekran kilidi açıkken birine whatsap vs cevap yazarken klavye gitmiyor telefonu kapatmam gerekiyor ve telefonun arkasında çizik vAr garantiye versem değişirler mi ? iPhone 6s kullanıyorum aralık ta aldım ?

r.öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şarj aleti ve kulaklık değişmeyebilir ancak telefonun yenisi gelme ihtimali yüksek. çizik olması sorun olmaz. sadece darbe almamış olsun.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Telefonumun şarj aleti bozuldu ama başlığı yok kulaklığımda bozuldu teki çalışmıyor ve telefonumda donma bazen parmak izi okumama ve ekran kilidi açıkken birine whatsap vs cevap yazarken klavye gitmiyor telefonu kapatmam gerekiyor ve telefonun arkasında çizik vAr garantiye versem değişirler mi ? iPhone 6s kullanıyorum aralık ta aldım ?

Öncelikle restore et aynı hatalar olursa götürürsün donmalar nelerde oluyor arayüzde mi biraz daha aç konuyu parmak izini okumaması elinin terlemesi de olabilir parmakizini doğru kaydetmediğinden de olabilir.Büyük ihtimalle değişim filan olmaz ama.

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şarj aletleri ve kulaklıklar garanti kapsamındadır. Cihazdaki problem yazılımsal gibi duruyor. Restore sonrası düzelmezse servise gitmesi gerekir. Çizikle alakalı kararı da servis verir buradan çizikle ilgili ne söylesek boş.

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dostum bende 5s var telefonda herhangi bir sıkıntı yokdu canım sıkıldı garantiye gönderdim home tuşu arada bir takılı kalıyor diye 4 iş günü içince telefonumu sıfırı ile değiştirdiler , inanmayan arakdaşlar olursa değişme dair verdikleri faturayı SS olarak atabilirim. :D

Onur Özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Dostum bende 5s var telefonda herhangi bir sıkıntı yokdu canım sıkıldı garantiye gönderdim home tuşu arada bir takılı kalıyor diye 4 iş günü içince telefonumu sıfırı ile değiştirdiler , inanmayan arakdaşlar olursa değişme dair verdikleri faturayı SS olarak atabilirim. :D
Apple'ın arada iyiliği tutuyor :D

lilamanela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kardeş çok pardon affına sığınarak soruyorum aralıkta aldığın telefonu nasıl bu kadar hor kullanabildin gerçekten özel bir çaba gerek. Ve sorunun cevabına gelirsek yedekleme alıp sıfırlamayı dene. Şarj cihazı içinde apple store ile kendini yormana gerek yok vatan computer da da satılıyor. 3. parti şarj cihazları malzeme kalitesi bakımından daha kaliteli geliyor (ben kendi cihazımın kutu içeriğine dokunmadım bile :) ) Trust markasının siyah lightning kablosunu önerebilirim sana. Kulaklıkta kendi tercihine kalmış apple dan vazgeçmem diyorsan vatan computer da o da bulunuyor. Bazı bimekslerde de var.

Enes Akca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gencler ben iphone 6 yi garantiye gondermistim hoparlor de ariza vardi 17 gun sonra geldi sifirini gondermemisler parca degisimi yapmislar actim baktim ahizeden ses gelmiyodu bi de on kamera calismiyodu donuyodu app storda sifre istemiyodu bi hafta kullandim tekrar gonderdim sifiri gelir mi bu sefer napiyim ben hani hep sifirini gonderiyolardi cevaplarinizi bekliyorum dostlar tesekkurler

Enes Akca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cok sanslisin keske benim iphone un da sifiri gelseydi 2. Sefere gelir insallah :)