Sony Türkiye ve Sony Eurasia Garantisi Farkı Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar xperia z5 telefon alacağım mart ayının başında, şuan için piyasa araştırması yapıyorum, yalnız kafama yatmayan tek nokta garanti oldu. Bazı sitelerde distribütör garantili deniyor bazılarında ise Sony Eurasia garantili olarak yazılmakta. Sony Türkiye ve Sony Eurasia arasında bir fark var mı?varsa nedir? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

http://urun.n11.com/cep-telefonu/sony-xperia-z5-sony-eurasia-P88673971

http://urun.n11.com/cep-telefonu/sony-xperia-z5-e6603-sony-turkiye-garantili-P92404078

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sony Türkiye derken ? Sony'nin Türkiye'de servislerine Sony eurasia bakıyor. Sony Türkiye den kasıt Sony eurasia dır.

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Sony Türkiye sadece Türkiyede geçerli
Sony Eurasia Bütün Avrasya ülkelerinde geçerli garanti

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sony Türkiye derken ? Sony'nin Türkiye'de servislerine Sony eurasia bakıyor. Sony Türkiye den kasıt Sony eurasia dır.

Teşşekürler hocam, mesela bu konu hakkında pek bilgiye sahip değilim, böyle belirtmişlerde o bakımdan soruyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sony Türkiye sadece Türkiyede geçerli
Sony Eurasia Bütün Avrasya ülkelerinde geçerli garanti

Türkiye veya avrasya ülkelerinde geçerli olmasının bir farkı var mı, yani güvenilirlik açısından?

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Teşşekürler hocam, mesela bu konu hakkında pek bilgiye sahip değilim, böyle belirtmişlerde o bakımdan soruyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Türkiye veya avrasya ülkelerinde geçerli olmasının bir farkı var mı, yani güvenilirlik açısından?
Türkiye dışında kullanmayacaksanız bir farkı yok :)

Son mesajlar