Muslera da Çin'e gidebilir

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Galatasaray'ın eski yöneticisi Cüneyt Tanman, Burak Yılmaz'ın ardından Fernando Muslera ve Lukas Podolski'nin de Çin'e transfer olabileceğini söyledi. Tanman, Çin kulüplerinden teklif aldığı iddia edilen Wesley Sneijder'in ise gideceğini sanmadığını söyledi.

resized_ce1bf-fe94c5f3fft104mm3965301.jpg

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Tanman, ‘’Sneijder iddialı bir takım olmasını istiyordu. Benim dönemimde takıma transfer için önerdiği isimler de oluyordu. Çünkü başarılı, istikrarlı biçimde Şampiyonlar Ligi’nde yer alan bir takımda mücadele etmek istiyor. Bu nedenle önerilerde bulunuyordu. Sneijder'in Çin'e gideceğini sanmıyorum. Kariyerini ön planda tutuyor. Ailesi burada mutlu; ama eğer ayrılırsa Avrupa'da iddialı bir takıma gider’’ dedi.

PODOLSKİ DE GİDEBİLİR

Yönetimden ayrılma sebebi üzerinde de duran Tanman, ‘’Sportif başarıyı dikkate alacağımız söylenmişti bana. Galatasaray'da daldan dala geçen ve birbirini tutmayan uygulamalar var. Kulüp doğru yönetilmiyor. Ama şu anda en önemli oyuncuyu verdiler. Galatasaray şu an Avrupa Ligi'ni çok önemsemiyor. Mali kriterler daha önemli. Kesin bilgiye sahip değilim. Sadece kişisel anlamda fikrimi söyleyebilirim. Muslera ve Podolski gidebilir. Podolski kariyerinin bu evresinde daha çok para kazanmak isteyebilir. Bir bilgim yok; ama tahminim bu yönde’’ ifadelerini kullandı.

KONOLPYANKA’YI BEŞİKTAŞ DA İSTİYORDU; AMA O GALATASARAY’A GELMEK İSTEDİ

Cüneyt Tanman, ‘’Ibrahimovic ismi ortaya atıldığında herkes sustu. Bir tek ben yalanladım. Şimdi herkes 'biz o zaman ilgilenmedik. Hamza Hamzaoğlu isteseydi Konoplyanka, Douglas ve Kalinic bugün Galatasaray forması giymiş olacaktı. Konolpyanka’yı Beşiktaş da istiyordu. Ama Konolpyanka Galatasaray’a gelmek istedi. Avrupa’daki başarıları ve Şampiyonlar Ligi nedeniyle bize gelmek istiyordu. Serbest bir oyuncuydu ve her şey tamamdı. Teknik heyet bizim oyun yapımıza uygun değil dedi. Transferi yapamadık’’ şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞ’TA PROJE VAR. BİZİM DE OLMALI

Tanman, ‘’Kaleci konusunda da Boyko gündemimize gelmedi. Polonya'da oynayan 17 yaşındaki genç bir ismi (Jagiellonia Bialystok) düşünmüştük. Satılmayacak bir oyuncu yok; ama Galatasaray’ın bir projesi olması gerekir.

Beşiktaş, mevcut yönetimiyle birkaç senedir bu projeyi yapıyor. Bu nedenle Ersan’ı satmaları bir sorun yaratmıyor. Ama biz Burak’ı satıp, Sinan da sakatlanınca ne yapacağız diye düşünüyoruz. Projemiz yok. Bu sezon tek tek maçları nasıl kazanırız diye bakıp, gelecek sezonları kurtarmak adına proje yapmalıyız’’ dedi.

KAYNAK

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Ulueren: "Muslera'yı 15 milyona satacaklar"

Telegol programının moderatörü Serhat Ulueren, Fernando Muslera'nın 15 milyon euro bonservis karşılığında Çin'e satılacağını iddia etti.

360 TV'de yayınlanan Telegol programında Galatasaray'ın yıldız kalecisi Fernando Muslera ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Programın moderatörlüğünü yapan Serhat Ulueren, "Muslera'nın satılacağını tahmin ediyorum. Bugün Türkiye'nin en güveniliri olan çok sağlam bir menajerle konuştum, Muslera da bu ayın sonuna doğru ansızın gidecek. Galatasaray yönetimi de 15 milyon euroya verecek Muslera'yı. Muslera, şu an 7-8 milyon euro bile etmez aslında. Galatasaray yönetimi günü kurtarmak zorunda." sözleriyle iddiasını dile getirdi.

Programın yorumculuğunu yapan eski Galatasaraylı Ümit Karan, "Muslera'yı 15 milyona verenler, istifasını da versinler. Önce o 25 oyuncuyu vereceksin, sonra Muslera'ı vereceksin. Satarsan, o taraftar da seni satar. Getirirsin, 25-30'a sat o zaman bak. 10-15 rakamlarına Muslera'yı veremezsin. Muslera'nın satılmasına tepki çok uzun sürer." yorumunu yaptı.

Kaynak: Sporx.com

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Çin'in Türkiye açılımı herhalde bu olay. Topladı da topladı arkadaş. :D

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Yakında Galatasarayı da satın alabilirler. Gerçi alsınlar. Hiçbari borçtan kurtarırlar :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
işte biz o zaman tükeneceğiz şarkısını duyar gibiyim arkadaşlardan... :D