iPhone için kulaklık tavsiyesi !

Bu konuyu okuyanlar

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Merhaba arkadaşlar. İyi bir kulaklık almak istiyorum hatta aklımdaki kulaklık Beats'in Solo 2 Wireless Space Gray modeli. İnternette biraz araştırma yaptım fakat bu kulaklık ile ilgili tatmin edici bir yorum bulamadım. Şu blogtaki yorumları okudum fakat 2012-2013 senesinde yapılan yorumlar; http://www.birinciblog.com/beats-kulakliklar-nicin-boylesine-populer/
Çoğu kişi kötülemiş Beats kulaklıkları. Tabi kullanıp gayet memnun olanlar da yok değil. Apple Beats'i satın aldıktan sonra tahminimce kulaklıkla ilgili birçok iyileştirmeler yapılmıştır. Diğer markaların modellerine de bakıyorum AKG,Senheiser vs. ama tasarımları Beats kadar hoşuma gitmedi. Kulaklığı Mac-iPad ve iPhone 6s+ ile birlikte kullancağım. Müzikleri Spotify ve Apple Music'ten dinleyeceğim. Dinlediğim müzik tarzı çoğunlukla Trance ve türevleri, ara sıra da House ve ChillOut dinlerim.

Örnek;
[video=youtube;PjnNnbAXeUg]https://www.youtube.com/watch?v=PjnNnbAXeUg[/video]
dzi975.jpg

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Fiyatını kesinlikle hak etmeyen bir kulaklık.(Gerçi bizim ülkemiz de 2 katı fiyatına satılıyor.)

Eski bir kulaklık kendisi. Şu an piyasa da kendisinden daha düşük fiyata çok daha iyi kulaklıklar var.

Sony'nin geçen sene tanıttığı Hi-Res serisi kulaklıklara bakabilirsiniz, yarı fiyatına daha iyi ses performansı veren kulaklıkları var. Ya da Bose Soundlink On-Ear a bakabilirsiniz.

Ek olarak cnet.com dan reviewlere bakabilirsiniz, Beats'in rakiplerine göre ses konusunda geri olduğunu görebilirsiniz.

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Senheiser iyidir ben kulak içi modelini uzun süre kullanmıştım. Hem kaliteli hem de servisi çok iyi bence. Kenarında ufak bir sararma olmuştu beyaz kulaklığımın, denk geldiğinde sadece dedim ki bir sorayım nedir acaba diye. Bir saniye dediler alıp yenisini verdiler direk.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Fiyatını kesinlikle hak etmeyen bir kulaklık.(Gerçi bizim ülkemiz de 2 katı fiyatına satılıyor.)

Eski bir kulaklık kendisi. Şu an piyasa da kendisinden daha düşük fiyata çok daha iyi kulaklıklar var.

Sony'nin geçen sene tanıttığı Hi-Res serisi kulaklıklara bakabilirsiniz, yarı fiyatına daha iyi ses performansı veren kulaklıkları var. Ya da Bose Soundlink On-Ear a bakabilirsiniz.

Ek olarak cnet.com dan reviewlere bakabilirsiniz, Beats'in rakiplerine göre ses konusunda geri olduğunu görebilirsiniz.
Sony MDR-1A ve Bose QC25 bu iki modele bakıyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?