Korsan Oyunculuğun Sonuna mı Geliniyor?

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Merak etmeyin korsan oyun devam edecek, hemde kesinlikle, korkmayın.

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
3DM'den başka Denuvo'yu kıran adam yok. FIFA 16'yı kırdılar fakat top görünmez oluyormuş. Just Cause 3'de kırmak çok zor diye bir açıklama yaptılar. Ben şahsen 1,2 aya bütün Denuvo'lu oyunlar kırılır bekliyordum.
Belki 1 yıl içinde oyunlar ucuzlar ama hiç sanmıyorum.
EA'ye baksanıza FIFA 16 kırılmıyor işte 50 liraya ver oyunu. Zaten oyun içi alım satımdan hayvan gibi kazanıyorsun bir de oyun için 150 lira istiyorsun.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Steam gibi platformlar sayesinde korsan oyun kullanımı baya bir azaldı. Bunun sebebi bana göre fiatlardaki ucuzluk. Ama hala yüksek fiyatta inat eden firmalar var. Bunlar yüzünden fiyatlar düşmüyor çoğu oyunda.

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Sizin gibiler yüzünden oyun fiyatları düşmüyor. Emek hırsızları.

İster emek hırsızı olurum, ister olmam, sana soracakda değilim, burdan bütün korsancılara destek veriyorum, adamlar sonuna kadar haklılar, bende olsam, bende crack'lerim, hiç birinizde bana karışamazsınız!

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kırılamazsa fiyatlar inmez, yükselir ne de olsa başka şansları yok diyerek

Adamın dibisin adamsın kardeşim

mcanerol

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Genel anlamda bunun yine en büyük sorunu kur farklılıkları ve vergiler. Ayrıca dağıtıcı firmaların ve elektronik marketlerin karlıları ile astronomik rakamlar ortaya çıkıyor. Buda doğal olarak korsanı körüklüyor.

PC oyunları yine pahalı ama ps4 oyunları yada Xbox oyunları resmen servet yanı. Allahtan psn kardeşlik ve donem donem gelen kampanyalar ile alabiliyoruz.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Sizin gibiler yüzünden oyun fiyatları düşmüyor. Emek hırsızları.
Sonuna kadar arkandayım kardeşim. Ben o GTA 5lere scsnin oyunlarına 300 tl sen fazla verdim. Hiçbir oyun çalınmayı hak etmiyor. Özellikle ona emek harcayanlar.

18Yusuf272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sonuna kadar arkandayım kardeşim. Ben o GTA 5lere scsnin oyunlarına 300 tl sen fazla verdim. Hiçbir oyun çalınmayı hak etmiyor. Özellikle ona emek harcayanlar.
Hiç bir oyun çalınmayı hak etmiyor. Özellikle ona emek harcayanlar öyle mi? Ona emek harcayanların alacağı tutar bellidir, pc başında 1 oyun yazmakla 70 milyon X 60 dolar kazanılmaz. Evet GTA 5'den bahsediyorum. Ekip bırak 300 kişiyi 30 milyon kişi olsa bile o kadar parayı hak etmiyor. Bu ne adaletsizliktir? Her sene yeni oyun çıkarıyorlar bir de oradan düşün? Seneden 70 milyon X 60 dolar ne yapar? Ben bu adaletsizlikte korsana da yapımcılarına da destek veriyorum. Sonuna kadar. Bir emeğin karşılığı trilyarlar olamaz. Bir de yarın bürgün bunun mobil platform versiyonu da çıkar. Onu geçtim oyun içi satın alımlar da zaten bir dünya para. Böyle emeğe başlarım ben. Onlar sömürmeye çalıştıkça ben de daha çok direneceğim.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Hiç bir oyun çalınmayı hak etmiyor. Özellikle ona emek harcayanlar öyle mi? Ona emek harcayanların alacağı tutar bellidir, pc başında 1 oyun yazmakla 70 milyon X 60 dolar kazanılmaz. Evet GTA 5'den bahsediyorum. Ekip bırak 300 kişiyi 30 milyon kişi olsa bile o kadar parayı hak etmiyor. Bu ne adaletsizliktir? Her sene yeni oyun çıkarıyorlar bir de oradan düşün? Seneden 70 milyon X 60 dolar ne yapar? Ben bu adaletsizlikte korsana da yapımcılarına da destek veriyorum. Sonuna kadar. Bir emeğin karşılığı trilyarlar olamaz. Bir de yarın bürgün bunun mobil platform versiyonu da çıkar. Onu geçtim oyun içi satın alımlar da zaten bir dünya para. Böyle emeğe başlarım ben. Onlar sömürmeye çalıştıkça ben de daha çok direneceğim.
Direnmeye devam edin siz. Windows 10u kullanamayacaksınız.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hocam yanlışmı bilmiyorum ama sanırım microsoft 10'da korsan için bie engelleme yapılacaktı hikayemi oldu yoksa?
Hikaye o, ROTR kırıldı haberinden sonra crack dosyasını indirdim, Steam'den yüklüydü zaten, crack ile çalıştırdım sorunsuz çalıştı. Ayrıca FC3, FC3BD, FC4 oyunlarını da uplay ile uğraşmamak için crackledim, onlar da çalışıyor.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Windows un engellemesi .....

G33mpy.png