Xperia Z3 mü? Xperiaz Z5compact mı?

Bu konuyu okuyanlar

onuromer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum. fakat bazı forumlarda arıza verdiği sıkıntılı olduğu yazıyo. bilgisi olan arkadaşlar düşünceleriniz nelerdir? sizce almamam için çok neden var mı? alsam sorun yaşarmıyım?

Mamburo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Z3 de bayağı bi ısınma ve kamera sorunu var diye biliyorum. Ama şarjı da bi o kadar iyi gidiyor. Z5C ise donanım,kamera yönünden daha iyi. Isınma kısmen çözülmüş bir sorun. Parmak izi okuyucusu da cabası. Ve Z3 den daha fazla güncel olduğu için tercih edilme olasılığı artıyor. Bunlara göre bi düşün.

exelance_123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
MERHABA Z5 C YI DUN INCELEME FIRSATI BULDUM GAYET HOS BIR TELEFON OZELLIKLE KULLANILAN MALZEME DOKUNDUGUNUZDA COK GUZEL BIR HIS VERIYOR.VE TASARIMI COK GUZEL COMPACT BIR YAPISI VAR.MAMBURO ARKADASIMIZIN DEDIKLERIDE ARTISI TABIKI

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Z3 de bayağı bi ısınma ve kamera sorunu var diye biliyorum. Ama şarjı da bi o kadar iyi gidiyor. Z5C ise donanım,kamera yönünden daha iyi. Isınma kısmen çözülmüş bir sorun. Parmak izi okuyucusu da cabası. Ve Z3 den daha fazla güncel olduğu için tercih edilme olasılığı artıyor. Bunlara göre bi düşün.
Ben z3 kullanıyorum camerada ıkıntı ısınma diye bişiy yaşamadım z5 serisinde camera yönünde çok büyük yenilikler bulunmamakta ama iyleştirmeler mevcut

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar ben bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum. fakat bazı forumlarda arıza verdiği sıkıntılı olduğu yazıyo. bilgisi olan arkadaşlar düşünceleriniz nelerdir? sizce almamam için çok neden var mı? alsam sorun yaşarmıyım?
Merhaba,

Oncelikle kesinlikle iki model arasinda sony xperia z5c modelini tercih etmelisiniz. Nedeni ise;

Bikere islemci olarak snapdragon 810 kullandigi icin sony z3 un kullandigi snapdragon 801 den daha guclu.

Diger bi konu ise kamera basarisi. Sony z3 un arka kamerasi gene birsekilde idare ediyor ama on kamerasi basarisiz. Fakat sony z5 ailesinde kamera deneyini arka kamerada cok daha iyi on kamera basarisi kat kat artmis.

Tabi gunumiz yeni ust seviye cihazlarinda oldugu gibi bir parmak izi okuyucusunun olmasi ve bu okuyucunun performansini iyi olmasida bir diger arti.

Sony xperia z5c daha yeni nesil bir cihaz oldugu icin kasa malzemesi z3 e gore bir adim onde.

Sony xperia z5c daha yeni bir cihaz oldugu icin daha uzun sure guncelleme destegine sahip olur.

Yani bu ve bunun gibi sebepler sony xperia z5c tercih etmeniz icin gerekli sebepler olabilir.