acill içeri ekran kartım 2gb ama gta 5 1 de bile kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Ekran kartının vram inin yüksek olması demek oyunları yüksek ayarlarda açacağını ifade etmez. Teknolojisi, mimarisi önemli. Ekran kartınızın modeli nedir?

yigidomemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nvidia Geforce 740m

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hocam acil yardım öluyorum oynayamıorum sabahtan beri gameboosterleri deniyorum çıldıracam :helpsmilie:

The PC King

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Başlıkta yazıoya kardeşim. Neyse FFAA MSAA gibi ayarlar varsa kapatın birde işlemcinizide söyleyin lütfen eğer format falan attıysanız DriverBooster ile bir taratın size atacağım dosyayı açın ve pc yi yeniden başlatın sonra windows arama bölümüne enerji yazın akabinde güç seçenekleri diye bir sekmeye gireceksiniz sonra ek güç planları altında performansı seçip tekrar başlatın razer:cortex game booster ile canlandırın oyunu daha fazla fps istersen ragnos1997 gtav patch i indir illaki kasmadan 10 numara oynarsın ;)
Dosyayı İndir.(Virüs Değil Merak Etme)
Game Booster
Driver Booster
Ragnos1997 yi kullanmanı dediklerimi yaptıktan sonra kullanmanı tavsiye ederim. ;)

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
740m ile gta 5'i Full HD'de rahat oynayamazsın. Bak altını çizdim. Full HD'de rahat oynayabilmen için en az 4 gblık 840m şart. Lenovo Z5070 mesela bu laptopla rahat oynayabiliyorsunuz.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Çözünürlüğü 1280x720 getir ve grafiklerin hepsini normal yap, rahat oynayabilirsin