Eski Sistem Yeni Ekran Kartı ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaper2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar aklımda çok fantastik bir fikir var şimdi benim 5 yıllık ihtiyar var donanımı şunlar
Amd athlon 64 X2 Dual Core 4400+ işlemci.
nvidia gefore 210 1GB ekran kartı
2gb Ram var
ana kartı hatırlamıyorum bile ama kötüdür işte :D
Şimdi ben bu bilgisayarın ramını artırıp 8 yapacağım sonra ekran kartını gtx 750ti yapacağım epey bi performans artışı olur demi işlemci alacak para biriktiremem liseliyim ben zor birikiyor zaten :( Amacım the witcher 3 medium 30fps felan oynamak malum türkçe yamasıda test aşamasında bi yardım etseniz can feda size hadi iyi geceler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar işlemcide alabilirim 200 tllik felan [h=1]AMD FX X4 4300 almayı düşünüyorum benim yazı tipleri neden böyle ya[/h]

ben ne kadar cahilim ya dediğim işlemcinin soketi benimkine uyumsuz sanırım of bilmiyorum yardım edin :(

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Direk söyleyeyim. Bu sistem yükseltilemez, yenisi alınır. İşlemci değiştirirseniz yeni anakart almalısınız, ekran kartı ve işlemci değişince gereken güç artacak, büyük ihtimalle sisteminizde maksimum 300W luk bir PSU var her ne kadar GTX 750 Ti olsa bile yanında FX-4300 olacak yani güvenli bir kombinasyon değil en azından 400W luk bir PSU olmalı. Yeni Ram alacaksınız eski ramlerinize takviye yaparsanız frekans hızı değişmeyecek o yüzden fazla bir performans artışı yaşamayacaksınız. HDD ve kasanız hakkında bir bilgimiz yok tahminen HDD de değişecektir.Kısacası yeni bir sistem.

EmirEgricesu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla çok haklısınız o zaman ben csgo lol civizilation 5 onun gibi oyunlarımla devam edeyim belki lisede teşekkür felan alırsam bilgisayar felan alırlar belki çok saol hocam hayatım boyunca ne zaman grafik göreceğim merak ediyorum the witcher 3 360p videolarını izleyebildim en fazla öyle bile muhteşem gözüküyor hadi saolasın reaper2 şifremi unuttum yeni hesap açtım cevap vermek için çok sağol hocam.

aboo bunda 15 mesaj varmış eski hesabı buldum :d