Maksimum 3.000 TL ye Gaming Laptop

Bu konuyu okuyanlar

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Uzun süredir kendi çapımda araştırmama rağmen bir karara varamadım. Monster veya Asus almak tarafındayım ama diğer tekliflerinize de açığım.

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550jx-xx171d-12gb-4gb-gtx-950m-notebook-pmu347143

Linkteki laptop sizce uygun mu yoksa bu bütçede daha iyi bir ürün bulabilir miyim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim. :D

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Monster sitesine gir 3 bin tlye gtx960 ekran kartı i7 işlemcili modelleri var bi bak Bend3 yakın zamanda alcam .

tugrlaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu sıralar ben de tam olarak senin aradığın fiyat aralığında bir laptop bakıyorum. İki sorum var 1.si monster marka laptoplar vatan bilgisayar veya teknosa gibi mağazalarda bulunabiliyor mu 2.si de eger bulunabiliyorsa fiyatlar sitedeki fiyatlarla aynı mıdır. Yani kısaca derdim senin gönderdiğin linkteki laptopu ben vatan bilgisayarda veya başka bir yerde aynı fiyata bulabilir miyim?

hasansenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Monster kendi mağazasında aynı fiyata bulabilirsin. Diğer satıcılar ürünün fiyatına kendi karlarını koyduklarından biraz pahalı olur.

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Bir kac yerde daha arastirdim. Acer diyince uzak dur diyorlar. Bende monster alamazsam ikinci secenek asus diye dusunmustum.
ASUS da iyi fakat ekran konusunda ACER daha iyi biri HD diğeri Full HD