Google+ hesabım çalındı

Bu konuyu okuyanlar

actuon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google hesabım çalındı. çalan kişi çara bağlı olan e-posta ve telofon numarasını değiştirmiş ve 2 adımlı doğrulamayı aktif hale getirmiş bende iki adımlı doğrulamayı yaptım bana böyle bi e-posta gönderdiler

Sayın Google Kullanıcısı,

Kayıtlarımızı incelediğimizde, *********@gmail.com hesabınızda oturum açabildiğiniz anlaşılıyor.

Hesabınızı korumak için 2 adımlı doğrulamayı etkinleştirdiğinizden, bazı uygulamalarda artık oturum açarken uygulamaya özgü bir şifrenin (kişisel şifreniz yerine) kullanılacağı güvenlik adımı gerekli olacaktır. Örnek olarak, Outlook ve Thunderbird gibi e-posta istemcileri, Google Talk gibi yüklü sohbet istemcileri ve Gmail ile Google Takvim gibi akıllı telefon uygulamaları verilebilir. Adımlar ve ipuçları için lütfen Yardım Merkezimizde "Uygulamaya özgü şifreler kullanarak oturum açma" makalemize bakın.

2 adımlı doğrulama ayarlarınızı değiştirmekle ilgilenirseniz lütfen kolayca bilgi edinebileceğiniz "2 Adımlı Doğrulama Hakkında" sayfamıza bakın.

Hesabınıza erişme konusunda hâlâ sorun yaşıyorsanız lütfen bu iletiyi yanıtlayın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla,
Google Hesapları Ekibi

Şimdi ne yapmalıyım bana gelen bu e-postadan pek bi şey anlamadım lütfen yardım edin.

Son düzenleyen moderatör:

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Bu mesaj'ı google'a gönder tabi düzenleyerek mesela arkaşlar'ı al.

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Hangi oyun ? Yazdıklarından anladığım kadarıyla sen bir oyunda google+ ile oturum açıp giriyormuşsun ama biri gmail şifrenle giriş yapmış oyundaki oturumu başka bir gmail hesabına aktarmış. Yanlış mı anlamışım :D

actuon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
clash of clans büyük ihtimal 105 levellik çarım bu gmaile bağlıydı. ne yapmam gerek çar da baya emeğim var. çara arkadaşa vermiştim büyük ihtimal o yaptı bunu hesabı ve çarı geri nasıl alabilirim ?

actuon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardım bekliyorum.Lütfen yardım edin.